چرا استفاده از ردیاب برای کودکان سندرم داون مهم است؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

اگر شما یکی از والدینی هستید که فرزندشان مبتلا به سندرم داون است، باید بدانید که این کودکان نیاز به مراقبت بیشتری دارند و خطرات زیادی در راه آنها وجود دارد. فرار از خانه یا بیرون رفتن بدون اجازه، این کودکان در معرض خطر گم شدن یا دزدیده شدن قرار دارند. از سوی دیگر، مراقبت از کودکان مبتلا به سندرم داون برای والدین آنها کار آسانی نیست.

اما با پیشرفت تکنولوژی، مراقبت از این کودکان و جلوگیری از گم شدن آنها کمی آسان شده است. یکی از ابزارهایی که برای والدین این کودکان بسیار مفید است ردیاب جی پی اس است. در این مقاله می خواهیم با اهمیت استفاده از ردیاب برای کودکان مبتلا به سندرم داون آشنا شویم.

چالش های پیش روی والدین کودکان سندرم داون

سندرم داون یک بیماری ژنتیکی است. کودک مبتلا به سندرم داون با یک نسخه اضافی از کروموزوم 21 متولد می شود. این مشکل در بدو تولد تشخیص داده می شود. همچنین در دوران بارداری با آزمایش ژنتیک قابل تشخیص است.

سندرم داون باعث ایجاد برخی ناتوانی های جسمی و ذهنی می شود. والدین کودکان مبتلا به سندرم داون باید بیشتر مراقب کودک خود باشند. این کودکان با مشکلاتی مانند افسردگی، گوشه گیری، گرایش به فرار از خانه، پرخاشگری و لجبازی مواجه هستند و علاوه بر آن بیماری های جسمی مانند بیماری های قلبی یا تیروئید در این کودکان بیشتر دیده می شود.

به دلیل این مشکلات و همچنین عدم شناخت صحیح این کودکان از محیط اطراف، والدین باید مراقبت بیشتری از این کودکان داشته باشند و همواره آنها را تحت نظر داشته باشند. مراقبت شبانه روزی از کودک قطعا کار ساده ای نیست و گاهی اوقات تنها با یک بی دقتی ممکن است اتفاق خطرناکی برای این کودکان بیفتد. اگر والدین این کودکان شاغل باشند، این چالش ها چند برابر می شود.

کودکان مبتلا به سندرم داون ممکن است با یک لحظه بی توجهی والدین خود گم شوند که در این صورت یافتن آنها بسیار دشوار خواهد بود. در چنین مواقعی است که ردیاب GPS به تسهیل مراقبت از این کودکان کمک می کند. استفاده از این فناوری به والدین کودکان مبتلا به سندرم داون آرامش زیادی می دهد زیرا هر لحظه با کمک ردیاب از موقعیت فرزند خود آگاه می شوند.

استفاده از ردیاب GPS برای کودکان مبتلا به سندرم داون

استفاده از ردیاب جی پی اس شخصی برای کودکان خاص مانند کودکان مبتلا به سندرم داون ضروری است. این ردیاب‌ها مانند ردیاب خودرو عمل می‌کنند و باعث می‌شوند والدین از سلامت کودک خود احساس راحتی کنند. قیمت ردیاب کودک از نظر هزینه تقریبا با قیمت ردیاب خودرو برابری می کند.

این وسیله کاربردی و کوچک به کمک سیم کارت و ماهواره در مدار زمین کار می کند و به والدین کمک می کند تا هر لحظه از موقعیت مکانی فرزند خود مطلع شوند. این ویژگی به ویژه زمانی که کودک به مدرسه یا کلاس رفته است یا زمانی که والدین در محل کار هستند مفید است.

این ردیاب مخفی بدون سیم (مغناطیسی) قابل استفاده بوده و به دلیل کوچک بودن به راحتی در جیب یا کیف کودک قرار می گیرد. برخی از این ردیاب ها مشابه ساعت ها و مچ بند های هوشمند طراحی شده اند و روی مچ دست کودک قرار می گیرند. وزن ردیاب شخصی بسیار سبک است.

ردیاب برای کودکان مبتلا به سندروم داون با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد از جمله تماس، درخواست کمک اضطراری (SOS)، گوش دادن و ردیابی دقیق حتی در مناطق بدون پوشش شبکه یک وسیله ضروری محسوب می شود که ایمنی و امنیت کودک را افزایش می دهد. و باعث آرامش بیشتر می شود. برای والدین به ارمغان می آورد.

نحوه عملکرد ردیاب برای کودکان مبتلا به سندرم داون

همانطور که اشاره کردیم، ردیاب کودک مانند ردیاب خودرو عمل می کند. یعنی این ردیاب مبتنی بر ماهواره است و سیگنال هایی را از ماهواره ها برای تعیین موقعیت کودک دریافت می کند. پس از خرید ردیاب برای فرزندتان کافیست یک سیم کارت در آن قرار دهید و ردیاب را روشن کنید. سپس نرم افزار ردیاب را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و ردیاب را به گوشی خود متصل کنید تا در هر زمانی اطلاعات را از ردیاب دریافت کنید.

ردیاب تمامی اطلاعات مربوط به موقعیت کودک را با کمک ماهواره برای والدین ارسال می کند و در صورت عبور کودک از محدوده جغرافیایی تعیین شده بلافاصله از طریق پیامک برای والدین هشدار ارسال می کند تا بررسی های لازم را انجام دهند. ردیاب نوزاد معمولا 1 تا 3 روز شارژ نگه می دارد و نیازی به شارژ روزانه ندارد. اگر باتری تمام شود، ردیاب یک هشدار ارسال می کند و از والدین می خواهد که شارژ شوند.

مزایای استفاده از ردیاب برای کودکان مبتلا به سندرم داون

بسیاری از پزشکان و روانشناسان استفاده از ردیاب ها را برای کودکان مبتلا به سندرم داون به دلیل مزایای زیر توصیه می کنند:

• امکان بررسی موقعیت کودک در هر لحظه از شبانه روز.

• امکان بازگرداندن کودک در اسرع وقت به خانه در صورت از دست دادن.

• امکان گوش دادن به صدای اطراف کودک.

• توانایی تعریف محدوده جغرافیایی حرکت کودک.

• امکان ثبت مسیر حرکت کودک;

• امکان درخواست کمک فوری از کودک با استفاده از دکمه SOS

در این مقاله با فواید و اهمیت استفاده از ردیاب برای کودکان مبتلا به سندرم داون آشنا شدیم. کودکان مبتلا به سندرم داون بیشتر از سایر کودکان در معرض خطر هستند و اگر گم شوند، یافتن آنها بسیار دشوار خواهد بود.

با توجه به چالش هایی که والدین این کودکان با آن روبرو هستند، توصیه می کنیم بهترین ردیاب را برای کودک خود خریداری کنید، هنگام گم شدن او امنیت او را افزایش دهید و با ردیابی موقعیت کودک روی نقشه، او را خیلی سریع پیدا کنید.

امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن
پاسخ ها

بدون شک مراقبت از فرزندان یکی از مهم ترین اصول زندگی هر پدر و مادری است و کاری سخت و شیرین است. اگر والدین، فرزندان وابسته باشند و توانایی مراقبت 24 ساعته از آنها را نداشته باشند، این روند دشوارتر می شود. برخی از بیماری ها مانند اوتیسم و ​​سندرم داون مراقبت و مسئولیت زیادی را برای والدین به همراه دارد.

طبیعی است که کودکان دارای ناتوانی ذهنی یا بیماری هایی مانند سندرم داون و اوتیسم نیاز به کنترل و مراقبت بیشتری دارند. به دلیل ظرفیت کم توجه و یادگیری کند، افراد مبتلا به سندرم داون گاهی اوقات نمی توانند موقعیت خود را تشخیص دهند. همچنین در برخی از کودکان، مشکلات شنوایی و حافظه ممکن است آنها را گیج کند.

بنابراین کنترل و مراقبت از افراد مبتلا به سندرم داون بسیار مهم است. استفاده از مکان یاب کودک برای اطلاع از موقعیت لحظه به لحظه بسیار مهم و مضر است. از طریق جی پی اس یا ردیاب اصلی می توانید کنترل بیشتری روی حرکات و موقعیت کودک در مکان های شلوغ و زمانی که تنهاست داشته باشید.

ردیاب شخصی کوچک و مخفی بهترین ابزار برای کنترل مکان کودکان دارای مشکلات روانی است. البته برای نگهداری از کودکان عادی نیز می توان از ردیاب شخصی ارزان قیمت استفاده کرد. جی پی اس شخصی برای افراد مبتلا به سندرم داون به دلیل عمر طولانی باتری به شما امکان می دهد از آن برای مسافت های طولانی استفاده کنید. همچنین یکی از مزایای دیگر ردیاب شخصی قابلیت گوش دادن به صدای اطراف و امکان تعریف محدودیت حرکتی جغرافیایی است.

GPS مخفی با دکمه SOS یا دکمه خطر به شما امکان می دهد از وضعیت خطرناک کودک یا شخص مورد نظر مطلع شوید. با این حال، برنامه های ردیابی کودک مانند اپلیکیشن های موبایل قابلیت ردیابی افراد را دارند، اما بهترین ردیاب های کودک باید کوچک و مخفی باشند.

امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !