سینی کابل
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
سینی کابل بازديد : 43
سینی کابل به طور معمول از فلز آهن با روکش گالوانیزه و یا از جنس های دیگر مانند استیل، آهن رنگ شده و پلاستیک تولید می شوند. همچنین سینی های کابل دارای انواع مختلفی همچون گالوانیزه فابریک، پودری استاتیک و آبکاری گرم هستند.
نوع و تعداد کابل های پشتیبانی
طراحی سینی کابل برحسب نوع و تعداد کابل های داخل آن صورت می پذیرد. اغلب این طراحی به میزان سطح سیم و اندازه عرض آن وابسته می باشد. بدین گونه که هر مقدار به سطح مقطع سیم افزوده می شود، می بایست از عرض بیشتری مکان قرارگیری آن ها در نظر گرفته شود. همچنین گاهی اوقات کابل ها بر روی یکدیگر تولید نویز می کنند که به منظور جلوگیری از این امر می توان به وسیله یک دیوار جداکننده، آن ها را از یکدیگر جدا نمود.
حساسیت نسبت به خوردگی
یکی از مهمترین معیارها در انتخاب سینی کابل مناسب، حساسیت آن ها نسبت به خوردگی است. به این علت مشتریان قبل از خریداری سینی کابل می بایست میزان حساسیت انواع آن ها را نسبت به مواد شیمیایی خورنده در نظر داشته باشند تا از این طریق با بررسی مطلب گفته شده بتوانند بهترین گزینه را در خرید سینی کابل مورد نظرشان انتخاب نمایند.
بسط پذیری
شاخه های سینی های کابل را می توان با به کارگیری رابط ها و پیچ و مهره ها در کنار یکدیگر امتداد داد و بدین وسیله امکان ایجاد توسعه و تولید فضای جدید فراهم خواهد شد. البته به منظور استفاده از این قابلیت سینی های کابل، لازم است سینی های کابل به درستی و در نقاط مناسب طراحی شوند.
ابعاد و ضخامت سینی‌های کابل در فرآیند خرید
تمامی محصولات بر اساس ضخامت واقعی و مورد درخواست کارفرمایان و با توجه به برآورد مهندسی میزان بارهای وارده بر سطح سینی‌ها تولید می‌گردد. اما مشاهده شده که برخی از کارگاه‌های تولیدکننده ضخامتی که به خریدار اعلام می‌کنند با ضخامت محصولی که ارائه می‌دهند مغایرت دارد که می‌تواند مشکلاتی را برای خریداران در هنگام نصب ایجاد نماید.
چرا باید از سینی کابل استفاده کرد؟

شاید برای شما این پرسش مطرح گردد که ضرورت استفاده از سینی‌های کابل گالوانیزه چیست و چرا این سینی‌ها، امروزه بخش مهمی از توسعه پروژه‌های عمرانی و ساختمانی در واحدهای مختلف هستند؟
در درجه اول باید بدانید که کابل‌ها وزن زیادی دارند و معلق ماندن آن‌ها، می‌تواند موجب وارد شدن فشار به این جریان‌ها شود، در نتیجه احتمال بروز خطرات جدی و آتش‌سوزی وجود دارد.
همین‌طور مسیردهی و همسان‌سازی جریان حرکتی کابل‌ها در ساختمان‌ها، یک نظم کلی به محیط می‌دهد و از بروز هرگونه مشکل در ارتباطات، به‌خصوص سیم‌ها و کابل‌های شبکه، فیبر نوری و اینترنت و ایجاد اختلال در آن‌ها جلوگیری می‌کند.
ثالثاً هنگام بروز حوادث ناگوار از جمله آتش‌سوزی، سیل، زلزله و... مقاومت کلی کابل‌ها به‌مراتب بیشتر شده، با زمین برخورد نمی‌کنند و در نتیجه، هیچ خطری نیز ایجاد نخواهد شد.
از سوی دیگر، اگر قصد ایجاد تغییرات در زیرساخت برق یا شبکه یک ساختمان را داشته باشید، این سینی‌های کابل گالوانیزه هستند که شما را یاری می‌کنند به‌راحتی خطوط را از هم تخصیص داده و مسیر اصلی یا فرعی را شناسایی کنید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.