جرثقیل سقفی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
جرثقیل سقفیبازديد : 317

جرثقیل سقفی بر اساس پارامترهای مختلفی دسته‌بندی می‌شود. اما دو نوع اصلی بالابر سقفی، جرثقیل‌های یک پل و جرثقیل‌های دو پل هستند. این دو جرثقیل از لحاظ نوع اجزا، نوع نصب و راه‌اندازی، فضای مورد نیاز، ظرفیت و تحمل بار و … با هم فرق دارند. در ادامه به معرفی هر کدام از این جرثقیل‌های سقفی می‌پردازیم.

جرثقیل یک پل
در این نوع جرثقیل سقفی، دو عدد راهبر طولی، یک عدد پل را بر روی ریل‌ها در جهت طولی سالن به حرکت در می‌آورند. این نوع جرثقیل باعث کاهش بار مرده پل بر روی ستون‌های سازه خواهد شد. این جرثقیل برای حمل و جابه جایی بارهای 1 تن الی 10 تن مناسب می‌باشد. در سالن‌هایی که عرض دهانه آن‌ها کم است از جرثقیل تک پل استفاده می‌کنند. زیرا این جرثقیل به فضای کمی جهت نصب و راه‌اندازی نیاز دارد.

جرثقیل دو پل
جرثقیل سقفی دو پل جزء قدرتمندترین جرثقیل‌های سقفی است که توانایی حمل بار 1 تن الی 100 تن را دارد. این جرثقیل دارای دو عدد پل است که موجب افزایش مقاومت و استحکام جرثقیل می‌شوند. البته این نوع بالابر برای سالن‌هایی که دهانه بزرگی دارند مناسب‌تر است. زیرا در سالن‌هایی با فضای محدود نمی‌توان از آن استفاده کرد. ارتفاع کار این جرثقیل از نوع تک پل بیشتر است. یعنی قادر می‌باشد بار را تا ارتفاع بیشتری بالا ببرد. جرثقیل سقفی قلی زاده آشنا در صنعت کشور با واردات مستقیم انواع موتورگیربکس و قطعات جرثقیل برندهای دماگ، اشتال، ABUS و … از کشورهای اروپایی به خصوص کشور آلمان، از دیرباز همراه صنایع در توسعه و افزایش تولید بوده است
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.