منظور از یکسره شدن جاروبرقی چیست؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


منظور از یکسره شدن جاروبرقی چیست؟

یکسره شدن جاروبرقی به معنای روشن شدن آن بلافاصله بعد از اتصال به پریز برق است. به عبارت بهتر یکسره شدن جاروبرقی یعنی این که کلیدهایی که برای روشن و خاموش کردن دستگاه تعبیه شده اند، از کار بیوفتند. به این معنا که وقتی سیم دستگاه را به پریز برق وصل می کنیم، جاروبرقی خود به خود روشن شده و زمانی که پریز را از برق می کشیم، جاروبرقی خاموش می شود. زمانی که جاروبرقی یکسره می شود، پل ارتباطی بین کلیدها و دستگاه از بین می رود و دستگاه به طور مستقیم تحت تاثیر پریز قرار می گیرد.
یکسره شدن جاروبرقی های ال جی چه نشانه هایی دارد؟
زمانی که جاروبرقی ال جی یکسره می شود، کنترل دستی دستگاه با اختلال مواجه شده و مشکلات زیادی را مانند سوختن یا نیمسوز شدن موتور، آسیب به قطعات داخلی دستگاه و آسیب به برد الکترونیکی جاروبرقی به وجود می آورد. برای همین منظور در این مطلب ما به علت های یکسره شدن جاروبرقی ال جی می پردازیم و در ادامه راهکارهای آن را بیان می کنیم. برای آگاهی از این علت ها و چگونگی رفع آن ها به مطالب زیر می پردازیم:
• نخستین نشانه یکسره شدن جاروبرقی اختلال در عملکرد کلید پاور آن است
• استفاده طولانی مدت از جاروبرقی ؛ عامل مهمی در یکسره شدن آن است
• چه ارتباطی بین یکسره شدن جاروبرقی با داغ کردن موتور و قطعات جانبی وجود دارد؟
• کشیده شدن سیم جاروبرقی چه تاثیری در یکسره شدن آن دارد؟
• آیا نیمسوز شدن موتور می تواند عامل یکسره شدن جاروبرقی قلمداد شود؟
• اختلال در عملکرد رله جاروبرقی از علت های یکسره شدن جاروبرقی است
این مقاله بخشی از مقالات آموزشی سایت الجی پشتیبان بوده است ، اگر تمایل دارید می توانید وارد لینک زیر شوید و این مقاله را به طور کامل در لینک زیر مطالعه بفرمایید :

https://www.lgposhtiban.com/vacuum-cleaner/being-broken/


اگر در خصوص تعمیر جاروبرقی ال جی نیاز به مشاوره تخصصی دارید یا لازم است تا دستگاه شما توسط تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی بررسی و تعمیر شود . می توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الجی پشتیبان در تماس باشید .پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.