به چه دلایلی برد ماشین لباسشویی ال جی می سوزد؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
به چه دلایلی برد ماشین لباسشویی ال جی می سوزد؟
موارد مختلفی می توانند منجر به سوختن و خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی شوند. نوسانات برق، نشتی آب به داخل محفظه برد و ضربه فیزیکی مستقیم به برد از جمله این عوامل هستند. البته رایجترین دلیل برای این خرابی همان نوسان برق است.
در بعضی مواقع و مخصوصا در زمان هایی که ماشین لباسشویی در حال کار می باشد، ممکن است نوسانات برقی شدیدی رخ بدهد و اگر محافظ برق نداشته باشید، این نوسانات به داخل برد هم می رسند و به آن آسیب می زنند.


ماشین لباسشویی های ال جی معمولا به گونه ای طراحی می شوند که آب به هیچ عنوان نتواند به داخل برد آن ها راه پیدا کند. معمولا بعد از اینکه این ماشین ها توسط تعمیرکاران غیرمجاز تعمیر می شوند، خاصیت عایق بندی خود را از دست می دهند و همین باعث می شود که آب و رطوبت بتواند به داخل محفظه برد راه پیدا کند.آیا برد ماشین لباسشویی را می توان تعمیر کرد؟

برد یک بخش الکترونیکی از ماشین لباسشویی است که در زمان آسیب دیدن، برخی از قطعات آن مانند دیود، خازن و مقاومت خراب می شوند. در برخی مواقع که نوسانات شدید برقی رخ می دهد، بعضی از مقاومت ها و خازن های داخل ماشین لباسشویی آسیب می بینند و نیاز به تعویض پیدا می کنند. با این حال، در برخی مواقع، تعداد قطعات آسیب دیده ممکن است به حدی زیاد باشد که تعویض کامل برد مقرون به صرفه تر به نظر برسد. همچنین در برخی موارد هم خرابی برد به دلیل قطعات نیست، بلکه خود صفحه آن آسیب دیده است و باید تعمیر شود. در این صورت بهتر است که کل برد تعویض شود.بررسی و تشخیص تعویض یا تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی بستگی به نظر تعمیرکار دارد. اگر به سراغ یک تعمیرکار غیر مجاز بروید، احتمالا بگوید که برد حتما باید تعویض شود، در حالی که با یک تعویض قطعه ساده می توانید از آن استفاده کنید. به همین خاطر، حتما باید برای تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی به سراغ مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز این برند بروید.

مطلبی که مطالعه کردید یکی از مقالات آموزشی سایت دیبا پشتیبان ایرانیان می باشد ، شما می توانید وارد لینک زیر شوید و این مقاله را به طور کامل مطالعه بفرمایید و همچنین می توانید سایر مقالات آموزشی تعمیرات انواع لوازم خانگی را در این سایت مطالعه بفرمایید و از آن ها استفاده کنید :

https://www.lgposhtiban.com/washing-machine/board-failure/


همچنین اگر در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به راهنمایی و مشاوره تخصصی به کارشناس نیاز دارید و یا تمایل دارید تا ماشین لباسشویی ال جی شما توسط تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی الجی تعمیر شود ، می توانید با نمایندگی تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل بفرمایید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید .
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.