پاریس هیلتون مادر شد: اولین فرزند با شوهر کارتر ریم
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

این نوزاد از یک مادر جایگزین به دنیا آمد

پاریس هیلتون مامان شد! وارث مشهور 41 ساله، اما همچنین مدل، بازیگر، کارآفرین و ستاره تلویزیون واقعیت، اولین فرزند پسر خود را از همسرش کارتر ریم، کارآفرین و تاجری که در 11 نوامبر 2021 در مراسمی با وی ازدواج کرد، به دنیا آورد. در بل ایر

بر اساس گزارش های پیپل، این نوزاد از یک مادر جایگزین به دنیا آمد. این خبر خوشحال کننده را خود پاریس هیلتون اعلام کرد که با بیانیه ای که برای مجله آمریکایی منتشر کرد، اعلام کرد: «همیشه آرزوی من مادر شدن بوده و بسیار خوشحالم که من و کارتر یکدیگر را پیدا کردیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که خانواده‌مان را با هم تشکیل می‌دهیم و قلب‌هایمان از عشق به پسر کوچکمان در حال انفجار است."

پاریس همچنین در اینستاگرام خود عکسی زیبا از کودکی که انگشت شست خود را با دست کوچکش گرفته بود به اشتراک گذاشت و با این کلمات که مستقیماً خطاب به نوزاد تازه متولد شده بود همراه بود: "تو قبلاً بیش از هر کلمه ای عاشق شده ای."

شما میتوانید با ما جدیدترین اخبار هنرمندان و علیشمس باخبر باشید.

در مصاحبه با E! اخبار، هیلتون دسامبر گذشته در مورد تمایل خود برای مادر شدن صحبت کرد: «از زمانی که دختر بچه بودم همیشه می خواستم مادر باشم. من همیشه بچه ها را دوست داشتم، اما هرگز کسی را پیدا نکردم که بتوانم به آن اعتماد کنم. اما حالا که این کار را کردم، نمی توانم صبر کنم، او بهترین پدر خواهد شد و ما جادویی ترین زندگی را با هم خواهیم داشت."

امضاي کاربر :
بیوگرافی علیشمس
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !