راهکارهای رفع این مشکل که تلویزیون دوو صدا دارد تصویر ندارد
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
راهکارهای رفع این مشکل که تلویزیون دوو صدا دارد تصویر ندارد
اگر تلویزیون دوو صدا دارد تصویر ندارد، ابتدا باید اتصالات ورودی‌های مختلف را بررسی کنید. از برق کشیدن و وصل مجدد تلویزیون به برق، معمولا ساده‌ترین راه حل برای مشکلات تلویزیون است. ابتدا تلویزیون خود را از برق بکشید و حدود ده تا پانزده دقیقه منتظر بمانید. این مدت زمان باید به اندازه‌ای باشد که تلویزیون به طور کامل ریست شود. سپس، دوباره آن را به برق وصل کنید.
اتصالات شل را بررسی کنید. اگر هر یک از سیم‌های متصل، شل باشد یا به برق وصل نباشد، ممکن است صدا را دریافت کرده اما تصویری را از طریق تلویزیون دریافت نکنید. همچنین سیم‌های پاره شده را تعویض کنید. با گذشت زمان، سیم‌هایی مانند کابل‌های HDMI ممکن است فرسوده شوند و منجر به بروز مشکلاتی در تصویر تلویزیون شما شود.
لامپ‌های تصویر پشتی را بررسی کنید. هنگامی که لامپ‌ تصویرهای پشتی مشکل دارند، نمایش صحیح تصویر در تلویزیون شما بسیار دشوارتر می‌شود. یک روش آسان برای بررسی لامپ‌های تصویر عقبی که شکسته‌اند، وجود دارد. از یک چراغ قوه بسیار نزدیک به صفحه تلویزیون، وقتی روشن است، استفاده کنید. تصویر باید در زیر نور نشان داده شود، اگرچه بسیار کم رنگ است.
حالت صرفه‌جویی در انرژی و تایمرهای اتوماتیک را خاموش کنید. این حالت‌ها باعث ‌می‌شوند تلویزیون شما به طور غیرمنتظره‌ای خاموش شود. با رفتن به تنظیمات و بخش تایمرهای خاموشی، آن‌ها را خاموش کنید. با انجام این کار مطمئن می‌شوید که تلویزیون به اندازه کافی برق مصرف می‌کند و در بهترین حالت کار کند.این مطلب از سایت دیبا پشتیبان ایرانیان استخراج شده است ، در صورت تمایل می توانید وارد لینک زیر شوید و این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید :
https://www.daewooposhtiban.com/television/has-sound-but-no-picture/

همچنین اگر در خصوص تعمیر تلویزیون دوو به مشاوره یا تعمیرکار حرفه ای تلویزیون نیاز دارید می توانید با نمایندگی تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل بفرمایید .


پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.