هزینه جراحی بواسیر با لیزر و درمان هموروئید – سال 1401
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


اگر شما هم جزو کسانی هستید که به بیماری بواسیر یا هموروئید از نوع داخلی و خارجی دچار هستید، احتمالا پس از کمی تحقیق متوجه شده اید که روش هایی از جمله خانگی و دارویی در درمان قطعی هموروئید نقش به سزایی نداشته و اگر میخواهید هرچه سریع تر از آن خلاص شوید، باید برای درمان با لیزر یا جراحی اقدام کنید. یکی از مسائل اساسی و سوالاتی که پیش از اقدام برای درمان بیماری مطرح است، این است که هزینه جراحی بواسیر با لیزر و جراحی چقدر است؟
آیا بیمه از نوع تامین اجتماعی یا تکمیلی این هزینه را تقبل می کنند یا خیر؟
برای پاسخ به این سوالات می توانید در ادامه همراه ما باشید…


تفاوت هزینه عمل سرپایی بواسیر در تهران با جراحی در بیمارستان
قطعا شما هم از این قضیه آگاه هستید که دو روش عمل جراحی هموروئید و لیزر بواسیر کاملا از هم دیگر جدا بوده و پروسه مخصوص به خود را دارند. پس به طور طبیعی باید بین هزینه آنها هم تفاوتی باشد.
نخستین تفاوت بارزی که می تواند مورد بحث باشد، این است که عمل جراحی در بیمارستان انجام شده در حالی که عمل با لیزر در کلینیک جراح عمومی یا متخصص آنورکتال انجام می شود.
بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند، معمولا نیاز دارند که چندین ساعت پس از عمل به منظور چک شدن وضعیتشان در بیمارستان بمانند. در نتیجه ممکن است هزینه جانبی آنها تا حدودی افزایش پیدا کند.
این وضعیت در حالی است که پس از عمل با لیزر مراجعه کننده نیاز به بستری نداشته و به شکل سرپایی در کلینیک عمل می شود. آنها پس از عمل میتوانند به خانه خود برگشته و کارهای روزمره را از سر گیرند زیرا دوره نقاهت آن 2 تا 3 روز است.
البته اگر بخواهیم به صورت خالص هزینه ها را مورد بررسی قرار دهیم، قیمت درمان با لیزر کمی بالاتر است ولی با در نظر گرفتن هزینه های جانبی، جراحی هزینه بر تر است.
    [*]هزینه بالای دارو بیهوشی[*]هزینه های بیمارستان برای قبل و بعد از اتاق عمل[*]تعویض پانسمان روزانه پس از هر ویزیت
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.