کتاب درسی از کجا بخرم
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

خرید کتاب های درسی و کمک درسی یکی از اصلی ترین دغدغه های دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی است. بدون شک شما نمی توانید بدون در اختیار داشتن کتاب درسی، اقدام به درس خواندن بکنید. پس اولین قدم در شروع هر سال تحصیلی، خرید کتاب های درسی مورد نیاز برای آن پایه است. علاوه بر این کتاب ها، شما به کتب کمک درسی نیاز دارید تا بتوانید به خوبی از پس یادگیری مباحث هر پایه بربیایید. به صورت کلی شما می توانید از طریق دو روش، اقدام به خرید کتاب درسی بکنید. در ادامه به توضیح و بررسی این دو روش می پردازیم.

روش اول: خرید کتاب درسی با ثبت نام در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی کشور

در چند سال اخیر، نحوه خرید کتب درسی عوض شده و شکل جدیدی به خود گرفته است. یکی از روش هایی که در این زمینه وجود دارد، ثبت نام اینترنتی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی کشور است. در این روش همه دانش آموزان باید توسط مدیر مدرسه خود در سامانه سناد دانش آموزی عضو شوند تا بتوانند اقدام به ثبت نام کتب مورد نیاز خود بکنند. بدیهی است که این روش سختی ها و مشکلات خاص خود را دارد و بسیاری از دانش آموزان و والدین نمی توانند از طریق آن اقدام به ثبت نام و خرید کتب بکنند. به همین دلیل روش دیگری نیز برای این کار، در نظر گرفته شده است.

روش دوم: خرید کتاب درسی به صورت آنلاین

دومین روش برای دسترسی به کتاب های درسی، خرید به صورت آنلاین است. در این روش شما باید یک سایت خرید کتاب مطمئن و معتبر را در نظر گرفته و کتب موردنظر خود را به آن سفارش بدهید. خرید کتاب های درسی از این روش به مراتب ساده تر از روش اول بوده و شما می توانید در مدت زمان کوتاه تری به کتاب های مورد نیاز خود برسید.

این روش دیگر نیازی به عضویت نداشته و شما می توانید خودتان بدون اینکه وابسته به شخص دیگری باشید، کتاب های سال تحصیلی تان را خریداری کنید. در این روش مهم ترین اصل، معتبر بودن سایت مورد نظر است. یکی از سایت های معتبر و تضمین شده در این زمینه، یونی کتاب است. در ادامه بیشتر درباره سایت یونی کتاب و مزایای خرید از آن توضیح می دهیم.

ادامه مطلب: https://www.chetor.com/265607-کتاب-درسی-از-کجا-تهیه-کنیم؟/

امضاي کاربر :
سفارش کتاب درسی از یونیکتاب
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !