اگر پیج اینستاگرامت را تازه راه اندازی کرده ای از خرید فالوور واقعی غافل نشو!
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

اگر پیج اینستاگرامتان را تازه راه اندازی کرده اید باید بدانید خرید فالوور ایرانی واقعی یکی از کارهایی است که می توانید برای افزایش تعداد فالوورهای پیجتان انجام دهید. اما مزیت این کار چیست؟

نخستین مزیتی که برای این کار مطرح می شود افزایش اعتبار پیج شماست. بسیاری از کاربران اینستاگرامی برای سنجش ارزش و اعتبار پیج تعداد فالوورهای آن را مدنظر قرار می دهند. پس در گام نخست با خرید فالوور ایرانی واقعی شما می توانید پیج خود را معتبر جلوه دهید و گوی سبقت را از رقیبانی که فالوور کمتری دارند بربایید. (هرچند افراد متخصص و حرفه ای در زمینه اینستاگرام می دانند که فالوور تنها ملاک نیست و خیلی راحت با خرید فالوور اینستاگرام واقعی و اصیل پیج ها می توانند این ارزش و اعتبار را بدست آورند. مثلا پیج تازه کار می تواند در همان ابتدا اقدام به خرید 50k فالوور کرده و خود را کاملا معتبر و پرطرفدار جلوه دهد.)

مزیت بعدی خرید فالوور ایرانی واقعی این است که اینگیجمنت ریت پیج شما بالاتر می رود. فرض کنید شما اقدام به خرید خرید 50k فالوور کرده باشید، این فالوورها واقعی و فعال هستند و می توانند در پیج شما فعالیتی نظیر لایک کردن، کامنت گذاشتن، سیو کردن، به اشتراک گذاشتن و ... داشته باشند. همین امر سبب می شود نرخ تعامل پیچ شما بالا برود.

بالا رفتن نرخ تعامل با خرید 50k فالوور به الگوریتم های گوگل نشان می دهد که پیج شما محبوب و پرطرفدار است و مطالب آن کاربردی و سرگرم کننده هستند. در نتیجه اینستاگرام تصمیم می گیرد این پیج و پست آن را به اکسپلور بفرستد. حضور در اکسپلور می تواند به جذب فالوور ارگانیک کمک کند و تعداد فالوورها را افزایش دهد. شما می توانید بهترین نوع فالوورها و خدمات را برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنید و خیلی راحت آنها را از سرویس دهنده های معتبر دریافت کنید تا از این مزیت بهره مند شوید.

منبع: خرید فالوور 100 درصد واقعی

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !