پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی با توجه به حجم زیاد آن در دنیای امروز اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. این فاضلاب در اثر مصرف روزانه آب، توسط انسان ها تولید می شود. تصفیه این فاضلاب اگر انجام شود می تواند با بازچرخانی به چرخه مصرف و کمک به بحران کم آبی و رونق کشاورزی کمک کند.

فرایندهای سیستم تصفیه فاضلاب انسانی چگونه است؟
همان طور که اشاره کردیم، رایج ترین روش برای تصفیه فاضلاب بهداشتی استفاده تلفیقی از روش بیولوژی با دو روش دیگر است که در مرحله اولیه تصفیه، گند زدایی و پیش تصفیه صورت می گیرد. ذرات درشت موجود در فاضلاب توسط آشغالگیر صورت می گیرد و از گرفتگی لوله ها جلوگیری می کند.

آشغالگیر ها با توجه به قطرات ذرات عبوری، دبی فاضلاب، PH فاضلاب، دستی یا مکانیکی بودن آن و همچنین شرایط محل در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته و اجرا می شوند.

EAAS یکی از بهترین روش ها برای هوازی سیستم است. یکی از مشکلات عمده تصفیه خانه ها دفع لجن است که این مورد باعث شده است سیستم لجن فعال بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که این سیستم لجن کمتری تولید می کند.

البته بعد از استفاده از این سیستم باید گندزدایی صورت گیرد که طی آن از ورود میکروب و بیماری به آب جلوگیری می کند.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.