نحوه استفاده از قفل یخساز یخچال فریزر ساید بای ساید دوو
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
نحوه استفاده از قفل یخساز یخچال فریزر ساید بای ساید دوو
تشکیل یخ توسط یخچال ساید بای ساید، یک ویژگی بسیار عالی می باشد و باعث شده تا هر زمان که شما نیاز به یخ داشته باشید، به راحت ترین حالت ممکن لیوانتان را پر از یخ کنید و این کار در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری انجام می شود. اما گاهی ممکن است که قفل یخساز دستگاه شما خراب شود و مشکلاتی برای دستگاه شما پیش بیاید. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی قفل یخساز ساید بای ساید دوو و علل خرابی آن بپردازیم. بنابراین اگر قفل یخساز یخچال ساید بای ساید دوو شما دچار مشکل شده است، ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.
قفل یخساز ساید بای ساید دوو
در یخچال ساید بای ساید دوو، بر روی پنل دستگاه و در بالای قسمت یخساز و آبریز، چنیدن دکمه وجود دارد. شما با استفاده از این دکمه ها می توانید تنظیمات یخچال را تغییر دهید. و از طریق صفحه نمایشگر می توانید اطلاعات مربوط به یخچال را متوجه شوید. یکی از این دکمه ها، دکمه ی یخساز می باشد. در ادامه وظیفه ی دکمه ی یخساز یخچال ساید بای ساید دوو را توضیح می دهیم.
نحوه ی فعال سازی یا غیر فعال کردن قفل یخساز یخچال ساید بای ساید دوو
در سمت راست و در قسمت پایین پنل دستگاه، دکمه ای به نام دکمه ی ICE MAKER LOCK یا همان کلید قفل یخساز ( خاموش و روشن کردن یخساز ) وجود دارد. شما با فشار دادن روی این دکمه، می توانید وضعیت یخساز در دستگاه خود را کنترل ( خاموش و روشن ) کنید. در صورت قرمز بودن چراغ این کلید، یعنی یخساز شما غیر فعال است و با یک بار فشار دادن دکمه چراغ قرمز خاموش می شود و این به معنای فعال بودن یخساز می باشد.
مزیت دکمه ی یخساز چیست؟
همانطور که گفته شد، با فشار دادن این دکمه می توانید وضعیت یخساز را در حالت روشن و یا خاموش قرار دهید. از مهم ترین ویژگی های این دکمه این است که شما در برخی موارد نیاز به تولید یخ توسط یخچال ندارید، در نتیجه می توانید یخساز را خاموش کنید. به عنوان مثال خاموش کردن قفل یخساز در فصول سرد سال، یا زمانی که مسافرت هستید و… که میزان مصرف یخ، صفر می باشد یا بسیار کم می باشد، کار منطقی می باشد.

این مطلب از لینک زیر و از سایت دیبا پشتیبان ایرانیان کپی شده است :
https://www.daewooposhtiban.com/refrigerator/freezer-lock/

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.