دستکش لاتکس چیست
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
دستکش لاتکس چیست


کاهش خطرات مرتبط با اتصال تباه دستگاه های پزشکی
تولید کنندگان و مراکز مراقبت بهداشتی شیوه های بسیاری را برای بازداری از پیوندیدن تباه دستگاه امتحان کرده اند، از آنگونه کد رنگ، برچسب ها، برچسب ها و آموزش. با این حال، این انحاء به تنهایی سخت پیوست تباه را به طور کارساز حل نکرده اند، زیرا به طور همیشگی اعمال نمی شوند، همچنین این انحاء به طور فیزیکی از پیوندیدن باطل بازدارندگی نمی کنند.

به زودی، شیوه پیوستگی دستگاه ها به یکدیگر شدنی است تغییر کند و خطر پیوندیدن باطل را تا حد زیادی تفریق دهد. استانداردهای طراحی جدید برای اتصالات لوله برای کاربردهای پزشکی پرخطر (مانند روده ای، تنفسی، عصبی) در حال توسعه است، به طوری که دستگاه های نامرتبط نتوانند به یکدیگر متصل شوند. برای اطلاعات بیشتر، به صفحه کاهش خطرات از طریق توسعه استانداردها برای اتصالات تجهیزات پزشکی مراجعه کنید.

نقش FDA
FDA با سازمان های استاندارد، شرکای فدرال، جوامع حرفه ای، گروه های مدافع، بیماران و دیگر ذینفعان پیشه می کند تا بردباری پیوست باطل دستگاه های پزشکی را کاهش دهد. FDA به رسیدگی به این سخت از طریق:

مشارکت در توسعه استانداردهای گرد آمدن بین المللی؛
تهیه قبل نویس و ارشاد نهایی؛
ارزیابی گزارش رویدادهای ناپسند دستگاه پزشکی در مورد پیوست باطل دستگاه پزشکی؛
برقراری بستگی با بیماران و دیگر ذینفعان برای درک تأثیر طراحی های پیوستگی دهنده جدید.
برای اطلاعات بیشتر، به کار و جنبش های FDA مراجعه کنید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.