تابلوبرق
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
تابلوبرقبازديد : 51
تابلو برق هوشمند


هرگونه تعمیر برق در خانه شما شامل قطع برق مداری است که روی آن کار می کنید، و این کار را در تابلوی خدمات برق اصلی انجام می دهید. ممکن است پنل سرویس را به عنوان جعبه شکن بشناسید، در حالی که در تجارت به طور رسمی به آن مرکز بار می گویند. تابلوی سرویس اصلی مانند تابلو برق برای تمام برق خانه است. برق ورودی را از شرکت برق دریافت می کند و آن را به هر یک از مدارهایی که چراغ ها، پریزها، لوازم خانگی و سایر دستگاه های مختلف را در سراسر خانه تامین می کنند، توزیع می کند. همه چیز به جز برق ورودی ورودی را می توان در پنل خدمات اصلی خاموش و روشن کرد.

پشت درب پانل سرویس یک جعبه فولادی با درب لولایی یا پانل بالابر در جلو است. با باز بودن در، می‌توانید به تمام کلیدهای مدار در پانل دسترسی داشته باشید. به طور معمول، یک پانل کل خانه را تغذیه می کند، اما می تواند پانل کوچکتر دیگری به نام پانل فرعی نیز وجود داشته باشد که ممکن است برای سرویس دهی به یک منطقه خاص، مانند یک آشپزخانه بزرگ، یا یک گاراژ مجزا استفاده شود. یک پنل فرعی درست مانند یک پنل خدمات اصلی کار می کند، اما به جای اینکه مستقیماً توسط خطوط شهری تامین شود، توسط پنل اصلی خانه تامین می شود. ویدیوی ویژه 0 ثانیه از 1 دقیقه و 24 ثانیه حجم 0% بارگیری آگهی 5 راه آسان برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه هر کلید مدار با یک اهرم کنترل می شود که می تواند به صورت دستی در وضعیت روشن یا خاموش تنظیم شود. اگر یک قطع کننده مدار، معمولاً به دلیل اضافه بار یا سایر مشکلات مدار، قطع شود، اهرم به طور خودکار به موقعیت سوم بین ON و OFF می رود. بریکرها باید برای شناسایی ناحیه یا وسیله اصلی مورد استفاده در مدار قطع کننده برچسب گذاری شوند. برچسب ها ممکن است برچسب ها یا کلمات دست نویس در کنار شکن ها یا روی ورق چسبانده شده به داخل درب پانل باشند. توجه: خانه‌های قدیمی‌تر که خدمات برق آن‌ها ارتقا داده نشده است، ممکن است دارای پنل‌های خدماتی با فیوز به جای قطع کننده مدار باشند، که از دهه 1960 استاندارد بوده است.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.