بهترین وکیل ملکی تهران
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

بهترین وکیل ملکی | بهترین وکیل ملکی تهران
وکلای برتر تهران | وکیل خانواده | وکیل طلاق


دعاوی ملکی عنوانی است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند که در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود. از موضوعاتی مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.
اعتبار کلام وکیل ملکی، نقطه قوت شخصیت او و تعیین کننده جایگاه او در جامعه است. بنابراین هر وکیل، زمانی که نظر کارشناسی خود را ابراز می کند، باید با اطمینان لب به سخن بگشاید. اظهار نظرهای خام و بی مطالعه می تواند به مرور، وزن و ثقه کلام وکیل را کاهش دهد و این به معنای آغاز اول حرفه ای او خواهد بود.
امروزه حاشیه ها و مشکلات ملکی یکی از بارزترین مشکلات جامعه و افراد محسوب می شود. چرا که این کار نیازمند طی کردن مراحل بسیار زیادی می باشد؛ بناربراین اگر فردی به تنهایی درگیر چنین مشکلاتی شود به دلیل پیچیدگی ها واهمیت موارد حقوقی آن ممکن است در طول مسیر دچار مشکلات زیادی شود و به دلیل آگاهی نداشتن از این موارد، روند پیگیری پرونده به طول انجامد.
انتخاب وكيل ملکی به صورت کاملا آزادانه از سوي هر شهروند از ميان وكلاي دادگستري انجام می شود و رابطه ميان وكيل و موكل با تنظيم و امضاي وكالتنامه و تعيين حق الزحمه وكيل آغاز مي شود.
اگر شما در حال خرید، فروش و یا سرمایه گذاری مجدد در امور مالی خود هستید و مشاوره با وکیل املاک و مستغلات که می خواهید با آن کار کنید یک گام مهم و بسیار اساسی می باشد.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.