وکیل تغییر نام در تهران
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
وکیل تغییر نام و آنچه باید بدانید:
وکیل پایه یک دادگستری | وکیل طلاق | وکیل خانواده

نام هر کسی بیانگر تمام حق و حقوق و تکالفی است که مربوز به همان شخص می باشد. اسامی افراد در ایران و دیگر کشورهای خارجی به دو قسمت نام و نام خانوادگی تقسیم می شود که نام توسط والدین و در زمان گرفتن شناسنامه انجام می شود و برای نام خانوادگی نیز دربرگیرنده روابط خانوادگی و نسبت افراد مشخص می شود. پس آنچه که واضح است این است که تغییر نام خانوادگی بسیار سخت تر از نام کوچک فرد می باشد. این را همه می دانند که هیچ کسی در انتخاب نام خود در کودکی نقش نداشته است و بسیاری از افراد در انتخاب نام خود توسط والدین شان ناراضی اند و خواهان تغییر نام خود هستند به همین دلیل اقدام به تقدیم دادخواست تغییر نام به محاکم قضایی و یا توسط وکیل تغییر نام می کنند. موسسه حقوقی عدل افرینان آرمان با کمک بهترین وکیل تهران و با تخصص و تبحر بالای وکیل تغییر نام، شما را در جهت رسیدن به اهداف همراهی خواهد کرد. شرایط درخواست تغییر نام:
[list=][*]باید بالای 18 سال سن داشته باشند[*]اشخاص زیر 18 سال که دارای حق رشد باشند[*]پدر یا جد پدری باید با همراه داشتن شناسنامه جهت تغییر نام مراجعه کنند[*]سرپرست قانونی برای امور صغیر با ارائه مدارک و مستندات
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.