کاربرد کانتر سرد در رستوران ها
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
یکی از مهم ترین مورادی که درباره غذا ها و مواد غذایی امروزه بسیار مطرح است، کیفیت آنها می باشد. البته کیفیت غذا ها در گذشته نیز بسیار حاوز اهمیت بود ولی امروزه به این مسئله بیشتر توجه می شود. به همین منظور ابزار آلات با حضوری قدرتمند برای به موفقیت رساندن این صنعت تلاش کرده اند. یکی از این ابزارآلاتی که برای بهتر شدن کیفیت غذا ها وجود دارد، کانتر سرد می باشد که در ادامه درباره کانتر سرد که جزو تجهیزات رستوران ها می باشد، بیشتر آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشیدکانتر سرد یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات رستوران های سلف سرویس می باشد و در خط سلف نقش بسیار مهمی دارد. زیرا این کانتر ها باعث می شوند که غذا ها حتی تا ساعت های طولانی بماند و کیفیت خود را از دست ندهد. معمولا رستوران هایی که از ویژگی سلف سرویس برخورداراند، دارای موفقیت بیشتری در جذب مشتری هستند.
کانتر سرد سلف سرویس البته درست است که کانتر سرد بیشتر در خط سلف سرویس رستوران ها و یا فست فود ها کاربرد دارد، اما بهتر است بدانید که کانتر سرد در تجهیزات داخلی آشپزخانه ی رستوارن ها نیز بسیار کاربرد دارد و قیمت کانتر سرد بسیار مناسب است.و همین طور جزو یکی از تجهیزات رستوران ها به حساب می آید.

شما می تواند در قسمت داخلی آشپزخانه از کانتر سرد به عنوان مکانی برای نگهداری مواد غذایی کلی یا جزعی استفاده کنید. شما می تواند در آنها سبزیجاتی که برای تهیه سالاد خریداری کرده اید، به صورت خورد شده و آماده قرار دهید تا در زمان ها شلوغ رستوران در وقت خود صرفه جویی کنید. با این کار زمان کمتری برای درست کردن سالاد صرف می کنید و همین طور کیفیت سالاد را نیز حفظ می کنید.
همان طور که می دانید نگهداری از مواد غذایی درحالی که کیفیت خود را از دست ندهند بسیار کار سختی است، اما شما می توانید با خرید کانتر سرد این کار را برای خود راحت تر کنید. بهتر است بدانید که کانتر سرد در ابعاد و طرح های مختلفی وجود دارد و به گونه طراحی شده است که قسمت پایینی آن دارای محفظه هایی است که می توان مواد غذایی کلی در آنها نگهداری کرد، زیرا این محفظه نقش یخچال ها را ایفا می کنند و رفاه و سهولت را برای رستوران ها بیشتر می کنند. کانتر سرد درواقع جزو لیست تجهیزات رستوران ها محسوب می شود و استفاده از آنها کار را راحت تر می کند.


دیگر ویژگی های کانتر سرد سلف سرویس

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، کانتر سرد در بخش سلف سرویس رستوران ها و فست فود ها نقش مهمی دارد. خط سلف دارای بخش های مختلفی می باشد که در کنار یکدیگر قرار دارند. به عنوان مثال ممکن است از کانتر گرم، کانتر سرد، کانتر ساده، صندوق و … کنتار هم قرار بگیرند.

خط سلف می تواند دارای غذاهای گرم و همین طور غذا های سرد یا انواع ماست ها و سالاد ها باشد که برای این امر نیاز به کانتر سرد و گرم می باشد. این کانتر ها ها ممکن است عمق های متفاوتی داشته باشند زیرا طراحی آنها کاملا مطابق با سلیقه های مشتریان می باشد. شما میتوانید برای تکمیل لیست تجهیزات رستوران نیز مطلب آشنایی با انواع کانتر گرم را بخوانید.


دانستن ویژگی ها و کاربرد ها اپکانتتر سرد، شما در خرید آگاهانه تر کمک می کند و ضرورت خرید آن را برای شما به ط.ر کامل تعیین می کند. شما می توانید با خیال راحت این محصول را که جزو تجهیزات رستوران ها می باشد را خریداری کنید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.