پکیج تصفیه فاضلاب
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
واحدهای پکیج تصفیه فاضلاب
آشغالگیر: جهت جلوگیری از ورود ذرات درشت به پکیج تصفیه فاضلاب که باعث خرابی پمپ ها و گرفتی لوله های خروجی می گردد.
دانه گیر: جهت جلوگیری از ورود ذرات شن و ماسه که باعث گرفتی دیفیوزر های هوادهی و در دراز مدت، منجر به پر شدن واحد های مختلف پکیج می گردد.
متعادل ساز: با توجه به اینکه ورود فاضلاب در طول شبانه روز به پکیج، چه از لحاظ کمی و کیفی متغییر می باشد از یک مخزن متعادل ساز جهت جلوگیری از وارد آمدن شوک های آلی و هیدرولیکی قرار داده می شود.
ایستگاه پمپاژ: با توجه به اینکه لوله های انتقال فاضلاب در زیر زمین هستند و به طبع آن متعادل ساز نیز در زیر زمین اجرا می شود و با توجه به اینکه پکیج های تصفیه فاضلاب معمولا بر روی سطح زمین قرار داده می شوند از یک ایستگاه پمپاژ جهت انتقال فاضلاب به داخل پکیج استفاده می شود.
واحد بی هوازی: جهت حذف فسفات از جریان فاضلاب در پکیج تصفیه فاضلاب
آنوکسیک: جهت حذف نیترات از جریان فاضلاب در این پکیج
هوادهی:جهت هوادهی فاضلاب و انجام فرآیندهای بیولوژیکی تصفیه فاضلاب جهت حذف آلاینده های موجود در فاضلاب به وسیله تغذیه میکروارگانیسم ها
ته نشینی:فرآیندهای انجام شده در واحد هوادهی منجر به تولید توده های بیولوژکی سنگینی می شوند که بوسیله ته نشینی می توان آنها را از جریان فاضلاب حذف نمود که این کار در مخزن ته نشینی پکیج تصفیه فاضلاب به وقوع می پیوندد.
کلر زنی:جهت میکروب زدایی فاضلاب تصفیه شده و جلوگیری از آلودگی منابع پذرنده از کلر جهت میکروب زدایی پساب تصفیه شده استفاده می گردد.
فیلتراسیون:جهت حذف مواد معلق از فیلتر شنی و جهت حذف رنگ و بو از فیلتر کربنی بعد از پکیج تصفیه استفاده می شود.
مخزن نگهداری و هضم لجن: جهت هضم لجن و نگهداری و تخلیه دوره ای لجن درون پکیج تصفیه فاضلاب از این مخزن استفاده می شود.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.