قبل و حین و بعد از نمایشگاه چه اقداماتی باید انجام دهید؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

وقتی شما به عنوان کسی که دارای شرکت یا ارگانی است، می خواهید در نمایشگاه شرکت کنید بایستی یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید. داشتن یک برنامه ریزی خوب به شما کمک می کند که به نتیجه بهتری از شرکت در نمایشگاه برسید. برنامه ریزی مفید و خوب به شما کمک می کند تا بدانید که قرار است در قبل و حین و بعد از نمایشگاه بایستی چه کار هایی انجام دهید.

اگر شما از قبل برنامه ریزی داشته باشید می توانید از زمانتان بهتر استفاده کنید و نتیجه ی بهتری داشته باشید. زمانی که شما همه چیز را از قبل توسط یک برنامه ریزی تعیین کرده باشید، استرس و نگرانی کمتری خواهید داشت. در ادامه شما را با یکسری از نکات مربوط به حضور در نمایشگاه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی در تهران آشنا خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.


نکات قبل از حضور در نمایشگاه

اولین اقدامی که برای حضور در نمایشگاه ها باید انجام دهید، این است که سر وقت برای پیش ثبت نام اقدام کنید. با این کار استرس شما برای ثبت نام کم می شود. هدف حضور خود در نمایشگاه ها را از قبل تعیین کنید و کارهایی که قرار است انجام دهید را از قبل تعیین کنید. شما باید به تک تک جزئیات مثل فروشنده ها، محصولاتی که قرار است ارائه شود، سیمنار هایی که قرارا است برگزار شود، خدماتی که قرار است انجام می شود و ... .

قبل از شرکت در نمایشگاه موجودی کالایی خود را برسی کنید، اگر تخفیف یا پیشنهاد ویژه ای دارید در نظر بگیرید. حتما با گروه بندی کالا ها می توانید ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کنید. این ارتباط خوب باعث می شود واسطه ی اضافی از بین برود و در نهایت هرید مناسب حاصل شود. این کار مانند اجاره تجهیزات نمایشگاهی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. همین طور اعتماد و اطمینان اتفاق می افتد.

سعی کنید از فرصت حضور در نمایشگاه استفاده کنید، و ملاقاتی با دیگر فروشندگان که قصد دارید از تجارت آنها استفاده کنید تنطیم کنید و از تجارب آن استفاده کنید. افراد باتجربه حتما با اجاره تجهیزات نمایشگاهی در هزینه های خود صرفه جویی می کنند. پس شما ام حتما از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید. برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی در صفحه تماس با ما با شرکت آرمان در ارتباط باشید.پیش بینی فضا در نمایشگاه ها

زمانی که قرار است در نمایشگاه ها حضور داشته باشید حتما پیگیر باشید که آیا می توانید غرفه را با تخفیف رزرو کنید. اگر بتوانید از مدتی قبل غرفه ی مورد نظر خود را اجاره کنید می توانید با خیال راحت شروع به طراحی غرفه کنید. بهتر است در همین زمان برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز اقدام کنید. اگر نمایشگاه در شهر دیگری است بهتر است هتل یا اقامتگاه خود را در نزدیکی محل نمایشگاه رزرو کنید و در آنجا مستقر شوید تا بتوانید زود در نمایشگاه حاضر شوید و مسیر باعث خستگی شما نشود و سرحال و پرنشاط باشید. حتما برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی به شرکت های معتبر بروید و از آنها اجاره کنید تا دچار مشکل نشوید. اهمیت اجاره تجهیزات نمایشگاهی در چیست؟


توجه به لباس فرم در نمایشگاه ها

علاوه بر اجاره تجهیزات نمایشگاهی بایستی برای پوشش و لباس فرم کارمندان خود نیز لباس فرم تهیه کنید. توجه داشته باشید که لباش و پوشش افراد در غرفه باعث به چشم آمدن و توجه بازدید کنندگان می شود. باید بدانید که افرادی که در غرفه ی شما کار می کنند، نماینده ای از تجارت شما محسوب می شوند. پیش بینی تهیه کفش راحتی و یکدست برای کارمندان طراحی لباس فرم را مناسب تر می کند. اگر قرار است لباس فرم تهیه کنید حتما به رنگ و مدل آن دقت کنید تا با محیط غرفه همخوانی داشته باشد و لوگوی شرکت نیز در گوشه ای از لباس وجود داشته باشد. اگر مایلید مطلب طراحی و چیدمان غرفه نمایشگاهی باید به چه صورتی باشد؟ را بخوانید.

بنابراین بعد از اجاره تجهیزات نمایشگاهی بهتر است به فکر تهیه لباس فرم برای افراد حاضر در غرفه ی نمایشگاهی باشید.
امضاي کاربر :
همای سعادت
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.