درب ضد سرقت ایرانی | قیمت انواع درب ضد سرقت ایرانی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

درب ضد سرقت چیست؟


درب ضد سرقت به درب های گفته می شود که از ورود سارقین و دزدها به داخل منزل جلوگیری میکند. این گونه درب ها در مقابل هر گونه دستکاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن هستند.
درب ضد سرقت به دربهایی اشاره می شود که سرقت آنها به خاطر ساختارشان بسیار دشوار می باشد.

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارد نسبت به درب های معمولی مقاوم تر است و دارای امنیت بسیار بالاتری است.درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی یعنی قفل،لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است.قفل های درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز شدن هستند.


به علت بالا بودن ضریب ایمنی در درب های ضد سرقت و به زبان ساده نفوذپذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی، مشتریان اصطلاحاً به آن درب ضد سرقت می گویند. در ساخت درب های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود.


درب ضد سرقت باید بر اساس استاندارد های محیطی مثل سرما و گرما و صدا طراحی و ساخته و عرضه شوند.


قابل ذکر است که اطمینان به درب ضد سرقت صد در صد نیستولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان تفاوت زیادی را مشاهده کرد و به محکم بودن و قابل اعتماد بودن درب های ضد سرقت پی برد.


منبع https://etehaddarb.ir/
پاسخ ها
درب ضد سرقت ایرانی
درب ضد سرقت از ایده اولیه تا به امروز!
همان طور که می دانید با یک گشت و گذار و ساده در بورس فروشگاه های درب ضد سرقت،درب های ضد سرقت موجود دربازار ایران به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند؛ترک،چینی و ایرانی.
تولید درب ضد سرقت ابتدا از ترکیه شروع به تولید شد و بعد از مدت کوتاهی مانند تمامی صنعت های دیگر ،چینی هادست به تولید این درب ها زدند.

وطنم ای شکوه پا برجا!
کشور ما نیز بعد از مدتی قصد وارد شدن به این صنعت را کرد و ابتدا تولید کنندگان این حوزه شروع به درب های ضدسرقت ساده و ابتدایی کردند.
اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش خلاقیت تولید کنندگان روز به روز این درب ها پیشرفت کردند تا جایی که درب ضدسرقت ایرانی نیز به زیبایی ، کیفیت و خاص بودن درب ضد سرقت ترک رسیده است و حتی در یک مورد نیز بسیار خاص
تر از این درب هاست! اما آن یک مورد چیست؟ جواب این سوال چالش بر انگیز را می توانید تا انتهای این محتوا متوجهشوید پس با ما همراه باشید.

از صفر تا ۱۰۰ درب ضد سرقت ایرانی
درب ضد سرقت ایرانی موجود در بازار از زیرسازی،طرح و کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند.
اولین و مهم ترین نکته در یک درب ضد سرقت زیرسازی آن است.زیر سازی بیشتر درب های ضد سرقت موجود در بازار از ورق آهن با ضخامت ۱ میلی متر تولید می شود و با روکش های جذب کننده ، مشتریان را وادار به خرید این درب های بی
کیفیت می کنند.
اما گروه درب های ضد سرقت ایمن دور نوین به عنوان تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی اقدام به تولید این درب ها با ساختاری جدید و متفاوت کرده است.

چهارچوب درب ضد سرقت
در کارخانه تولیدی ایمن درب نوین ، برخلاف تمامی تولید کنندگان این عرصه چهارچوب و زیرسازی کاملا متفاوت و منحصر به فرد می باشد؛در ادامه با این تولید انحصاری ایمن درب نوین آشنا می شویم.
همان طور که مشخص است هر چه ضخامت چهارچوب درب های ضد سرقت بیشتر باشد میزان دیلم خور بودن آن ها کاهش یافته و امنیت درب ها افزایش می یابد.
ضخامت چهارچوب درب های ارزان قیمت بازار زیر ۱ میلی متر ، درب های در حد قیمت متوسط ۲۵.۱ میلی متر و بیش ترین ضخامت درب های ترک و درجه یک ایرانی موجود در بازار ۵.۱ میلی متر است ؛ اما در گروه درب های ضد سرقت ایمن دور نوین به دلیل افزایش امنیت،کیفیت و رضایت مشتریان ، ضخامت چهار چوب تمامی درب های ضد سرقت ایمن درب نوین با قطر ۲ میلی متر تولید می شود و با وجود این چهارچوب می توان گفت این ضخامت تقریبا دیلم خور بودن درب را به صفر می رساند.

ورق پانچ ، تحولی جدید در ساختار درب ضد سرقت!
گروه درب های ضد سرقت ایمن دور نوین پس از تولید چهارچوب خاص خود،برای داشتن یک زیرسازی خاص و منحصر به فرد،در زیرسازی درب ضد سرقت شما بر خلاف اکثر تولید کنندگان که تنها از یک ورق آهن با ضخامت حدود ۱ میلی متری استفاده
می کنند ایمن دور نوین از ورق آهن پاتچ شده به ضخامت ۲ مزلی متر استفاده می کند.این ورق پانچ شده سبب می شود هیچ جای خالی در زیرسازی درب باقی نماند،علاوه بر این ورق آهنی ۲ میلی متری جای هیچ نگرانی را هم برای شما باقی نخواهد گذاشت.

قوی ترین عایق صدا و گرما با یک تغییر!
یکی از ویژگی های مهم درب های ضد سرقت ، لاستیک عایق صدا و ضربه ای است که بر روی این درب ها نصب می شود و تمامی تولیدکنندگان درب های موجود در بازار نیز این لاستیک عایق را بر روی درب ضد سرقت خود نصب می کنند.
اما بین نصب لاستیک دیگر شرکت ها و ایمن درب نوین یک تفاوت چشمگیر وجود دارد ؛ در درب های ضد سرقت موجود در بازار ، اگر کمی دقت کرده باشید این لاستیک روی قسمت ثابت درب و روی چهار چوب درب ضد سرقت نصب می شود،اما در
ُدر ضد سرقت ایمن دور نوین این ساختار کاملا متفاوت است.
لاستیک عایق شرکت در ضد سرقت ایمن دُر نوین روی لنگه ی بازشو درب شما نصب می شود و این تفاوت در نصب ، میزان چشمگیری تفاوت در امنیت درب ضد سرقت شما ایجاد می کند.

وقتی که لاستیک عایق روی قسمت بازشو نصب می شود، با بستن درب ، این لاستیک تحت فشار لنگه بازشو درب قرار میگیرد و کاملا به چهارچوب می چسبد یا اصطلاحا چفت می شود، اما اگر به یک درب ضد سرقت ایرانی موجود در بازار ، بادقت بیشتری از کنار نگاه کنید، متوجه یک فاصله کوچک بین لنگه بازشو و چهارچوب می شوید.
اما این فاصله بسیار اندک چه تاثیری روی امنیت درب ضد سرقت شما می گذارد؟
این فاصله به ظاهر کم دو تاثیر بسیار مهم بر روی درب ضد سرقت شما می گذارد:
اولین نکته این است که با وجود این لاستیک تحت فشار با چهارچوب ،میزان دیلم خور بودن درب ضد سرقت شما بهکمترین مقدار ممکن می رسد.
دومین تاثیر این لاستیک نیز قوی تر شدن عایق این درب برای صدا ، گرد و غبار و حفظ انرژی می باشد.
پس بی دلیل نیست که شعار ما “ُ ایمن درب نوین، متفاوت در انتخاب”است.

به قسمت تزریقات ایمن دور نوین خوش آمدید!
در شرکت درب ضد سرقت ایمن دور نوین بعد از تولید ورق پانچ و قوطی های آهن دو میلی متری و قرار دادن آن در چهارچوب های خاص شرکت،نوبت به انجام مرحله آخر تولید استراکچر درب های ایمن درب نوین می رسد و آن قسمت چیزی نیست جز، تزریق فوم پلی یورتان.
تزریق این فوم به این صورت است که روکش درب ضد سرقت شما که می تواند شامل هر کدام از انواع روکش ها باشد، روی استراکچر خاص ایمن دور نوین نصب می شود، سپس درب ضد سرقت به صورت افقی در دستگاه مخصوص قرار می گیرد.
بعد از قرار گرفتن در دستگاه ، توسط محفظه ای که در پایین درب قرار گرفته است این فوم مایع داخل درب تزریق می شود و بعد از تزریق ، آن محفظه به صورت کامل بسته خواهد شد.
بعد از یک استراحت حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ای ، فوم پلی یورتان مانند یک سنگ ،سفت و سخت می شود و تولید درب ضد
سرقت شما به پایان می رسد.


درب ضد سرقت چینی
درب ضد سرقت ترکابعاد،کمترین تاثیر را در انتخاب شما خواهد داشت!
تیتر بالا تنها درصورتی است که شما با گروه درب های ضد سرقت ایمن دور نوین آشنا شده باشید.نکته ی قابل توجه در ارتباط با ابعاد درب های ضد سرقت ایمن دِر نوین ، این موضوع است که شما هیج گونه محدودیتی در سفارش درب ضد سرقت خود خارج
از ابعاد استاندارد نداشته و می توانید درب ضد سرقت خود را با ابعاد دلخواهتان بدون هیچ دغدغه ای سفارش دهید.

آشنایی با گروه درب های ضد سرقت ایمن دور نوین

ایمن دور نوین یک گروه جوان گرای بومی است که با تکنولوژی و دانش روز ، فروش انواع درب های ضد سرقت را از مشاوره تا اجرا انجام می دهد.
گروه ُ در ضد سرقت ایمن دور نوین با شعار ؛ ایمن دور نوین ، متفاوت در انتخاب طراحی و اجرای تمامی درب های سفارشی و خاص مورد سلیقه شما را به مرحله اجرا می رساند.
شما در ایمن دور نوین هیچ گونه محدودیتی در سفارش روکش،ابعاد،یراق آلات و طرح درب دلخواهتان نخواهید داشت.
تیم مشاوره ایمن دور نوین از راه های جلسه حضوری در شرکت ، تماس ، سایت ، اینستاگرام و تلگرام آماده به پاسخگویی تمامی سوالات و سفارشات شما می باشد.

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.