نحوه عملکرد دستگاه یخ ساز صنعتی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


دستگاه یخ ساز صنعتی

همانطور که از اسم دستگاه مشخص است این دستگاه یخ تولید میکند. درقدیم تولید یخ به صورت سنتی و در فریزرها انجام میشد. اما امروزه به دلیل پیشرفت علم و نیاز بیشتر به یخ تولید آن به صورت سنتی پاسخگو نیازها نمیباشد. امروزه ما نیاز داریم تا یخ‎ها را با سرعت بیشتر و در ابعاد مختلف تولید نماییم. دستگاه یخ ساز صنعتی علاوه بر تولید یخ در کمترین زمان، میتواند از یخ برای مدتی نگهداری کند. این دستگاه سرمایشی بوده و یخ را در اندازه های مختلف تولید میکند.
استفاده از یخ در گذشته

در گذشته از یخ برای خنک نگه داشتن مواد غذایی، آب، نوشیدنی و مصارف پزشکی استفاده میشد. اما امروزه از یخ برای مصارف دیگر نیز استفاده میشود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی دیگر نمیتوان به صورت سنتی یخ ایجاد کرد. از این رو استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی در جهان افزایش یافت.
تولید یخ بهداشتی در دستگاه یخ ساز صنعتی

یکی از موارد خیلی مهم در تولید یخ، بهداشتی بودن آن است. دستگاه یخ ساز صنعتی الکترولوکس بهترین دستگاه در این زمینه میباشد. برای تولید یخ بهداشتی باید از آب تصفیه شده برای تولید استفاده نمایید. به هنگام برداشتن یخ و همچنین نگهداری آن نیز باید نکات بهداشتی را رعایت کنید. چراکه از این یخ‎ها برای مصارف خوردنی نیز استفاده میشوند پس بهداشتی بودن آن در سلامت افراد مصرف کننده تاثیرگذار خواهد بود.

دستگاه یخ ساز صنعتی1
خنک نگه داشتن مواد غذایی با یخ های پولکی

برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی از یخ‏های پولکی تولید شده توسط دستگاه یخ ساز صنعتی الکترولوکس استفاده میشود. این یخ‎ها برای خنک نگهداشتن ماهی، گوشت و … مورد استفاده قرار میگیرد. این یخ‎ها به دلیل داشتن سطح بیشتر با سرعت بیشتری نوشیدنی و مواد غذایی را خنک میکنند. این دستگاه جزو تجهیزات فست فود نیز می باشد.

مزیت استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی الکترولوکس

یکی از دلایلی که از دستگاه یخ ساز صنعتی استفاده میکنند این است که این دستگاه هزینه کمتری برای تولید یخ دارد و موجب مصرف کمتری برق و انرژی میشود.

دومین دلیل استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی بهداشتی‎تر بودن یخ‎ها به نسبت ساخت یخ در فریزرهای خانگی است. چراکه زمانیکه یخ در فریزری که در آن مواد غذایی دیگری هم هست تولید شود از بهداشت کمتری نسبت به یخی که در دستگاه یخ ساز صنعتی تولید شده برخوردار است.

سومین دلیل استفاده از دستگاه یخ ساز سرعت بالای دستگاه برای تولید یخ میباشد. با استفاده از این دستگاه یخ‎ها با سرعت خیلی بیشتری تولید میشوند.این دستگاه جزو تجهیزات فست فود مرغوب نیز می باشد.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه یخ ساز صنعتی

یخ ساز از کمپرسور و کندانسور تشکیل شده است.کنداسور استفاده شده در دستگاه در دو حالت آبی و هوایی در بازار به فروش میرسد. که هر کدام آنها با توجه به تکنولوژی خود اقدام به یخ زدگی آب میکنند.این دستگاه جزو تجهیزات فست فود نیز می باشد.

دستگاه یخ ساز صنعتی2
نحوه استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی

یکی از نکات مهم پس از خرید هر دستگاه خواندن دفترچه راهنمای آن است. حتما پیش از استفاده از دستگاه نحوه استفاده از آن را مطالعه کنید. درصورتیکه به درستی از دستگاه استفاده نکنید ممکن است به دستگاه آسیب برسانید.این دستگاه جزو تجهیزات فست فود نیز می باشد. بهتر است با سرخ کن هنی پنی نیز آشنا شوید.

درصورت خراب شدن دستگاه حتما دستگاه را به فردی متخصص نشان دهید و از دستکاری دستگاه توسط افراد غیر متخصص جلوگیری نمایید. عیب یابی دستگاه باید به درستی انجام شود و در این صورت با کمترین هزینه میتوانید دستگاه را تعمیر نمایید. درصورتیکه فردی غیرمتخصص دستگاه را دستکاری کند قطعا هزینه‎های ناشی از این دستکاری بیشتر خواهد بود. پس حتما برای کاهش هزینه‎ها و همچنین افزایش عمر دستگاه، برای تعمیر به افراد متخصص رجوع نمایید.

برای خرید دستگاه میتوانید به کارشناسان تهران تجهیز تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده محصول نیز میتوانید از منو بخش به محصولات رفته و مشخصات فنی تجهیزات فست فود مورد نیاز خود را مطالعه نمایید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.