چگونه دستگاه اسپرسو ساز صنعتی را تمیز کنیم
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

به طور کلی تمیز کردن تجهیزات کافی شاپ یکی از مهمترین اصول رعایت بهداشت میباشد. تمام تجهیزات باید در پایان هر روز تمیز شوند. درصورتیکه تجهیزات به خوبی تمیز نشوند طعم نوشیدنی‎ها هم به خاطر مواد باقی مانده در تجهیزات تغییر خواهد کرد که این موضوع به هیچ عنوان برای مشتریان خوشایند نیست.

یکی از تجهیزاتی که تمیز کردن آن بسیار در عطر و طعم نوشیدنی تاثیر میگذارد دستگاه اسپرسو ساز صنعتی میباشد. همیشه سعی کنید در پایان هر روز دستگاه اسپرسو ساز صنعتی را به خوبی تمیز کنید تا عطر و طعم قهوه شما تغییر نکند.
تاثیرات تمیز کردن دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

زمانیکه دستگاه را تمیز کنید علاوه بر اینکه طعم و عطر واقعی نوشیدنی را حفظ میکنید باعث افزایش طول عمر دستگاه میشوید. حتما سعی کنید تا دستگاه اسپرسو ساز صنعتی اقساطی بیزرا را مطابق با دفترچه راهنما تمیز و از آن نگهداری کنید. با نگهداری خوب و تمیز کردن متوالی دستگاه میتوانید کیفیت اولیه عملکرد دستگاه را تا چندین سال حفظ کنید.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی1
تمیز کردن پورتافیلترها دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

در پایان هر روز یکی از قسمت‎های مهمی که باید مورد شستشو قرار بگیرد پورتافیلترها هستند. معمولا برای تمیز کردن این بخش از دستگاه اسپرسو ساز صنعتی بیزرا تنها نیاز به آب و مایع شوینده است. مایه شوینده میتواند همان مایع ظرفشویی باشد. ابتدا یک کاسه از مخلوط آب و مایع تهیه کنید سپس پورتافیلترها را داخل آن قرار دهید. برای شستن آنها عجله نکنید و بگذارید تا روز آینده در محلول آب و مایع قرار بگیرند تا به خوبی تمیز شوند. در روز آینده میتوانید پورتافیلترها را از محلول بیرون بیاورید و به خوبی آب بکشید. به هنگام شستشو پورتافیلترها به این نکته دقت کنید که محلول به دسته آن برخورد نکند چراکه ممکن است موجب آسیب به آن شود.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی2
تمیز کردن کامل هد گروپ و لوله های داخلی دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

حتما دقت داشته باشید که هد گروپ و لوله‏های داخلی را به خوبی با مواد شوینده مخصوص تمیز کنید و جرم‎ها و کثیفی‎ها را به خوبی از روی این بخش پاک کنید. تمیز کردن این بخش تاثیر زیادی در طعم و عطر قهوه شما دارد.

هنگام آبکشی بخش‎های داخلی دستگاه حتما از تمیز شدن کامل اجزا اطمینان حاصل کنید تا مواد شیمیایی در اجزا داخلی باقی نماند. چرا که مواد شوینده از مواد شیمیایی ساخته میشوند و درصورتیکه با نوشیدنی مخلوط شود برای بدن مضرر خواهد بود.تهران تجهیز واردکننده تجهیزات کافی شاپ مرغوب میباشد برای استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شستن گروپ‎های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی بیزرا

برای کافی شاپ‎های بزرگ که دارای تعداد زیادی مشتری هستند پیشنهاد میشود که در طول روز چندین بار عمل شستشو گروپ‎ها را انجام دهند. اما کافی شاپ‎هایی که تعداد کمتری مشتری در طول روز دارند میتوانند در پایان روز عمل شستشو گروپ‎ها را انجام دهند. برای شستشو گروپ‎های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی بیزرا حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنید و مطابق با دستور داده شده در دفترچه راهنما مراحل شستشو را انجام دهید. بهتر است مطلب نحوه عملکرد دستگاه یخ ساز صنعتی را نیز مطالعه کنید.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی3
رسوب زدایی دوره ای دستگاه اسپرسو ساز صنعتی

با توجه به اینکه همه تجهیزات پس از استفاده مکرر دارای رسوب میشوند رسوب زدایی تجهیزات در عمر دستگاه بسیار موثر خواهد بود. پس حتما سعی کنید هر از چند گاهی با استفاده از مواد رسوب زدای مخصوص تمام بخش‎ها و لوله‏های دستگاه را رسوب زدایی کنید. رسوب زدایی دوره‎ای نه تنها موجب افزایش طول عمر دستگاه میشود بلکه طعم و عطر قهوه را حفظ خواهد کرد. چراکه وجود رسوب در دستگاه طعم قهوه را تغییر خواهد داد.

برای خرید دستگاه میتوانید با کارشناسان تهران تجهیز تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده مشخصات دستگاه میتوانید از طریق منو وارد بخش محصولات شوید. تهران تجهیز واردکننده تجهیزات کافی شاپ مرغوب میباشد برای استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.