قیمت بالن تبلیغاتی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
بالن تبلیغاتی از آن دسته از تبلیغات می باشد که با توجه به شکل و شمایل خاصی که دارد نگاه همگان را به خود جذب می نماید و جلوه بسیار زیبایی را ایجاد می کند. با توجه به اینکه بالن های تبلیغاتی در محل کسب و کار شما عزیزان و در ارتفاع حداقل ۳۰ الی ۴۰ متری از سطح زمین نصب می شود، از این رو شعاع دید بسیار وسیعی در شهر ایجاد می نماید و عموم مردم را متوجه تبلیغات شما خواهد نمود و بازخورد خوبی برای هدف تبلیغاتی شما فراهم می نماید.


همچنین بخوانید:بادکنک تبلیغاتی سفارشی


بادکنک بزرگ تبلیغاتی:


یکی از بهترین انواع تبلیغات در حال حاضر چاپ بادکنک تبلیغاتی می باشد که برای تمامی گروه های سنی مناسب می باشد و علاوه بر ایجاد شور و هیجان برای کودکان، یک حس خاطره انگیز و نوستالژی را برای بزرگسالان نیز ایجاد می نماید.

لازم به ذکر است بادکنک تبلیغاتی در سایزهای متنوع و برای مصارف مختلف چاپ و عرضه می گردد که در این مقاله به آن می پردازیم.

بادکنک تبلیغاتی استاندارد دارای سایز ۱۲ اینچ یا ۳۰ سانتی متر می باشد که به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به همراه گیره و نی بادکنک به مشتریان و مراجعین در محل های کسب و کار و یا هر جایی که نیاز به تبلیغات دارد تحویل داده می شود که در این صورت چاپ بادکنک تبلیغاتی صورت گرفته کار یک تابلوی متحرک را در سطح شهر برای تبلیغات مورد نظر شما انجام می دهد.

در مورد دیگر نیز چاپ روی بادکنک های بزرگ انجام می شود. منظور از بادکنک بزرگ، سایز حدود یک متر می باشد که این نوع بادکنک تبلیغاتی را در محل هایی با فضای بسته نصب می نمایند تا عموم مردم بتوانند این نوع تبلیغات را ملاحظه نمایند. در نظر بگیرید بالن تبلیغاتی بزرگ برای مکان هایی مانند فروشگاه ها، سالن های همایش، نمایشگاه ها و فضاهایی از این دست نصب می شود تا نگاه همگان را به خود جلب نماید.

نکته دیگر در مورد بادکنک تبلیغاتی بزرگ این است که این بادکنک های تبلیغاتی را حتما می بایست با گاز هلیوم پر نمود و سپس در محلی مناسب با طناب در ارتفاع حدود ۲ الی ۳ متری سطح زمین نصب و مهار گردد تا تاثیر خود را بروی مشتری اعمال نماید.


همچنین بخوانید: هزینه چاپ بادکنک تبلیغاتی

بالن تبلیغاتی ارزان:


بالن های تبلیغاتی با توجه به اندازه و ابعادی که شما عزیزان سفارش می دهید و همچنین مدت زمانی که قرار است در محل شما نصب باشد دارای قیمت های متنوعی می باشند.

البته لازم به ذکر است بالن های تبلیغاتی علاوه بر مدلی که به شکل گلابی بوده و همگان این مدل را مشاهده نموده و با آن آشنا هستند و یا در مدل های متنوع دیگر مانند هواپیما، استوانه ای، شکل پرندگان و یا هر آنچه که شما عزیزان مد نظرتان باشد تولید و نصب می گردد.

شایان ذکر است بالن های تبلیغاتی در دو نوع بالن های بادی و بالن های گازی عرضه می گردد که از این رو اگر قیمت بالن های تبلیغاتی برایتان اهمیت دارد می توانید از مدل بالن بادی استفاده نمایید که دارای قیمت ارزانتر و مناسبتری نسبت به بالن های گازی می باشد.

این مطلب هم باید در نظر داشته باشید که بالن تبلیغاتی بادی بر روی سطح زمین قرار می گیرد اما بالن تبلیغاتی گازی در حدود ۴۰ متری سطح زمین و در ارتفاع به کمک سیم های قوی و اصطلاحا سیم بکسل نصب می گردد.


همچنین بخوانید: چاپ بادکنک و گیفت نمایشگاهی
لیست قیمت بالن تبلیغاتی:


با توجه به اینکه بالن های تبلیغاتی شکل های متفاوتی دارند و برای مصارف متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند از این رو دارای قیمت های مختلفی نیز می باشند.
در نظر بگیرید شما یک بالن تبلیغاتی برای محیط داخلی و برای فضای بسته نیاز دارید و یا یک بالن تبلیغاتی برای فضای باز و در ارتفاع بالا از سطح زمین نیاز دارید که اینها سبب میگردد قیمت های بالن تبلیغاتی متفاوت باشد و البته نکته دیگر مدت زمانی است که شما نیاز دارید این بالن های تبلیغاتی در محل شما نصب باشد که خود این امر بسیار در قیمت اعلامی حائز اهمیت می باشد.

البته انواع و اشکال متنوعی نیز از بالن نیز هستند که به شکل اختصاصی و به سفارش مشتریان گرامی تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
از این رو قیمت اعلامی برای بالن تبلیغاتی بر اساس نوع سفارش شما عزیزان و مدت زمان نصب در محل و به صورت موردی خدمتتان اعلام می گردد و دارای یک قیمت مشخص نمی باشد.

البته این نکته نیز بسیار مهم است که مواد مصرفی برای تولید بالن و همچنین گازهایی که به بالن تزریق می شود با توجه به شرایط اقتصادی موجود دارای نوسانات فراوان نیز می باشد که این امر خود سبب افزایش و یا کاهش قیمت می شود.


پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.