در بازی انفجار برنده شوید!
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
اگه علاقه به بازی انفجار داشته باشید حتما به کلمه ربات بازی انفجار برخورد کردید اونایی که حرفه ایی و اوستا باشن قطعا میدونن چیه ولی اگر که شما نمیونید نگران نباشید چوت توی این مطلب براتون توضیح میدم که چیه و اینکه اصلا قبل دانلود هستش یا نه یا هر سوال دیگه ایی توی ذهنتون هست رو جوابش رو میگیرید الان.در این بخش قصد داریم برای شما در مورد نحوه برنده شدن در بازی انفجار صحبت نماییم. برای برنده شدن در بازی انفجار شما نیاز است که چند مورد را بدانید. در مقاله ی الگوریتم بازی انفجار در مورد الگوریتم های این بازی برای شما صحبت نمودیم و گفتیم که ما بازی را در دست های مختلف انجام دادیم و در هر دست شانس برنده شدن ما اعداد مختلفی بود. قبل از اینکه به نحوه برنده شدن در بازی انفجار بپردازیم اول برای شما چگونگی انجام این کار ها را خواهیم گفت.1. از اسکریپت های غیر معتبر برای برنده شدن استفاده نکنید!

4. در یک روز بیشتر از ۳ بار با یک اکانت بازی نکنید!
بعد از هر ۳ دست بازی در یک روز یا اکانتتان را عوض کنید و یا اینکه بازی را برای فردای آن روز تنظیم کنید. اینجوری ممکن است سیستم بعد از هر بار بازی برای شما کش ذخیره کند.

5. از آی پی های مختلف برای انجام بازی استفاده نمایید.
برای انجام بازی میتوانید از آی پی های مختلف استفاده نمایید تا سیستم حساسیت برروی آی پی شما را کاهش دهد. این پنج مورد برای نحوه برنده شدن در بازی انفجار گفته شد.چگونه در بازی انفجار برنده شویم؟
برای اینکه در بازی انفجار برنده شوید باید ترفند بازی انفجار را کامل بشناسید. ما در این بخش قصد داریم برای شما ترفند های مختلف بازی انفجار را بگوییم. قبل تر در مورد هک الگوریتم بازی انفجار صحبت کردیم. ممکن است که یکی از راه های برنده شدن در بازی انفجار هک الگوریتم این بازی باشد ولی دانستن ترفند های حرفه ای این بازی میتواند به شما بسیار زیاد کمک نماید. در ادامه ما تمام ترفند هایی که در سایت های مختلف ممکن است مشاهده کنید را برای شما خواهیم گفت و مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین یک ویدئو ترفند بازی انفجار هم برای شما قرار خواهیم داد که میتوانید آن را از youtube مشاهده نمایید.

خب مواردی که در این بخش خواهیم گفت چکیده ای از مطالب تمام سایت های فارسی و انگلیسی در مورد بازی انفجار است. شما با خواندن این بخش انگار تمام سایت های موجود در این حوزه را بررسی و خوانده اید.

۱- سرعت عمل بالا میتوانید بسیار بر بازی شما تاثیر داشته باشد. یکی از سایت ها این مورد را بسیار زیاد جدی تلقی کرده است و گفته است که با توجه به اینکه شما باید برای توقف بازی برروی دکمه ی stop کلیک کنید. این مورد خیلی مهم است که شما در چه زمانی برروی دکمه ی توقف کلیک کنید. بنابراین باید برای سریع انجام دادن این مورد سرعت عمل بالایی داشته باشید.

۲- برای برنده شدن از یک سیستم که بتوانید تغییرات در آن اعمال نمایید استفاده کنید. دومین موردی که به آن در سایتی پرداخته شده است. این مورد است که برای اینکه در بازی انفجار برنده شوید از یک سیستمی استفاده کنید که بتوانید تغییرات کلی برروی آن اعمال کنید. یعنی بتوانید آی پی آن سیستم را تغییر دهید و … به این منظور با توجه به اینکه سیستم متعلق به شما خواهد بود میتوانید اطلاعات مختلف را در آن تغییر دهید تا سیستم بازی انفجار قادر به شناسایی شما نباشد.
بازی های شرط بندی تقریبا تعدا زیادی دارند و مخاطبان زیادی هم دارند،از جمله بازی های پر طرفدار بازی پوکر هست که طرفدارانشان از سایت هایی که قابلیت پوکر آنلاین با کارت شتاب داشته باشه استفاده میکنند.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.