جراحی فتق دیسک کمر با لیزر
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
جراحی فتق دیسک کمر با لیزر
فتق دیسک کمر یکی از مشکلات رایجی است که باعث درد کمر و پا می شود و این مشکل معمولاً در افراد بین سنین 30 تا 50 سالگی مشاهده می شود و به این مشکل در اصطلاح لغزش دیسک یا پارگی دیسک کمر نیز می گویند. در صورتی که شما از درد شدید کمر یا گردن به خاطر فتق دیسک کمر رنج می برید. روش لیزر درمانی کمردرد و دیسک کمر می تواند کاهش سریع درد را برای شما بدون نیاز به استفاده از عمل های جراحی قدیمی به همراه داشته باشد.
فتق دیسک نخاعی، که در اصطلاح عامیانه ،"دیسک کمر" نامیده می‌شود، فتق دیسک نخاعی بر ستون فقرات تأثیر می‌گذارد، بدین معنا که یک پارگی در حلقه فیبری، بیرونی یک دیسک بین‌مهره‌ای باعث می‌شود بخش نرم و مرکزی دیسک دچار بیرون‌زدگی شود.پارگی حلقه ی دیسک می تواند منجر به آزادشدن واسطه‌های شیمیایی ضدالتهابی شود که موجب احساس درد شدید، حتی در فقدان فشردگی ریشه عصبی شوند.این حالت به‌طورمعمول،‌ پیشرفت بیشتر بیرون‌ زدگی دیسک قبلی است، عارضه‌ای که در آن بیرونی‌ترین لایه‌ها همچنان دست‌ نخورده هستند اما زمانی که دیسک تحت‌فشار است،‌ می‌توانند دچار بیرون‌زدگی شوند. جراحی لیزری دیسک کمر نیز همچنین شیوه‌ای موفقیت‌آمیز برای درمان پا دردی مانند سیاتیک و کمر درد ناشی از رادیکولوپاتی است.


عملکرد لیزر درمانی بر درمان فتق دیسک نخاعی
عمل فتق دیسک نخاعی با لیزر یک روش پزشکی است که در آن دسته لیرز به فضای بین دیسک وارد شده و از طریق آن پرتو لیزر برای باز کردن فضا و رفع مشکلات ایجاد شده برای عصب مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب درد بیمار کاهش پیدا خواهد کرد. عمل دیسک کمر با لیزر که از انرژی نور لیزر متمرکز برای درمان درد و التهاب استفاده می‌کند. این روش از طریق تحریک فرآیندهای ترمیم طبیعی بدن در سطح سلولی عمل می‌کند. کاربرد این تکنولوژی بسیار پیشرفته در درمان بیماری‌های حاد و مزمن، که با روش‌های درمانی سنتی قابل‌درمان نبوده‌اند، موفقیت‌آمیز است.


بیشتر بدانید: شرح جراحی بسته دیسک کمر
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !



برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.