جراحی زیبایی شکم با استفاده از لیزر لیپوماتیک
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

جراحی زیبایی شکم با استفاده از روش لیزر لیپولیز، یک روش تهاجمی برای از بین بردن چربی ها به صورت دائمی به همراه کشیدن پوست در قسمت درمان میباشد. امروزه روش لیزرلیپولیز با تکنولوژی بالاتری ارائه میشود. این عمل جراحی زیبایی شکم لیپوساکشن با استفاده از لیزر برای کسانی میباشد که قصد دارند در منطقه هایی از بدن که از بین بردن چربی در آن ها سخت میباشد، ظاهر خوبی داشته باشند، مثل : چربی پهلو ها، بغل ران ها، شکم، ران ها، دست ها، چانه و باسن. لیزر لیپولیز دارای ابزارهای نوک تیزی مثل میباشد که امکان برداشتن چربی با جزئیات بالاتر را میدهند.

لیزر لیپولیز یک راه جایگزین برای لیپوساکشن با لرزش میباشد. لیزر لیپولیز هوشمند موجب فروپاشی غشای سلول هاس چربی میشود و آن را به شکل یک امولسین درآورده که بعد از مدتی به راحتی بوسیله یک لوله مخصوص خارج میشوند. لیزر لیپولیز این امکان را به شما میدهد که بافت چربی را در اندازه های خیلی کوچکتر و بدون عوارض جانبی عمل های جراحی تهاجمی را از بین ببرد.افراد مناسب برای استفاده از این روش برای جراحی زیبایی شکم :در صورتی که در بدن شمت دارای چربی های اضافی میباشد که با استفاده از رژیم غذایی و ورزش درمان نمیشوند، امکان استفاده از جراحی زیبایی شکم به صورت لیزر لیپولیز را دارید. افرادی که دارای عارضه های زیر میباشند نمیتوانند از روش درمانی لیزر لیپولیز برای جراحی زیبایی شکم استفاده کنند :

1-عارضه های قلبی
2-دیابت نوع اول
3-عارضه های کلیوی
4-سرطان
5-وجود پیچ و پلاک های فلزی در ناحیه ی مورد درمان.

کلیه کسانی که میخواهند این عمل جراحی زیبایی را انجام دهند باید 18 سال تمام داشته باشند. محدودیت سینی حداقل برای انجام این جراحی امکان ندارد اما با این وجود اینکه آیا انجام این جراحی برای شما مناسب میباشد یا نه باید در جلسه مشاوره رایگان با جراح مشخص شود.


این عمل جراحی زیبایی شکم دردناک میباشد ؟بیشتر افراد بر این باورندکه جراحی زیبایی شکم به صورت لیزر لیپولیز و به صورت خاص، کوچک کردن بازو و با لیزر، بدون درد میباشد، اما شاید فرد سوزن سوز شدن را به صورت خفیف احساس کند که چندان ناراحت کننده نیست . بعد از انجام این جراحی شاید در پوست خود احساس گرما کرده یا پوست قرمز شود که این موارد طبیعی میباشد و بعد جند ساعت محو خواهند شد.


پس از انجام این عمل جراحی زیبایی شکم چه اتفاقی می افتد ؟بستگی به منطقه مورد درمان با لیزر لیپولیز دارد. شاد برای چند روز تا چند هفته احتیاج باشد از لباس های تنگ و چسبان استفاده کنید. همینطور تا یک هفته از فعالیت های شدید پرهیز کنید. همینطور نباید دوش های طولانی مدت بگیرید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.