با پر بازدید ترین وب سایت ایرانی آشنا شوید
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

قطعا وبسایت های زیادی روزانه در سراسر دنیا و حتی ایران ،مورد جستجو و بازدید قرار میگیرند. در ایران نیز وبسایت های بسیار زیادی در روز مورد جستجو توسط کاربران ایرانی قرار میگرند . اگر فکر میکنید در این میان ، دیجی کالا، ورزش 3 ، گوگل بیشترین بازدید را دارند در اشتباه هستید !


جستجو کلمات و موضوعات مختلف در موتور جستجو گوگل و بینگ ، میلیون ها سایت مختلف از سراسر دنیا را برای کاربران به نمایش میگذارد . از این میان کاربران ایرانی صفحه پیوندها و فیلترینگ را فراوان و به دفعات متعدد در روز مشاهده میکنند . peyvandha.com جزو 4 سایت پربازدید در روز ایران است که ایرانیان هرروزه با آن سروکله میزنند .
اگر بخواهیم کمی برروی این قضیه ریز شده و دلیل آن را بدانیم ، در اولین تحلیل میتوان به این اشاره نمود که کاربران ایرانی در جستجو های خود به نتایجی که میخواهند ، نمیرسند .
این میزان بازدید اجباری از این وبسایت نشان میدهد که بیشتر کاربران ایرانی به سمت صفحات و اهداف خود هدایت نمیشوند و این صفحه به آنها نمایش داده میشود . بسیاری از کاربران به دنبال صفحات غیر اخلاقی نیستند و چه بسا ، بسیاری از این جستجو ها با موضوعات مختلف مانند : پزشکی ، تاریخی ، اجتماعی ، فرهنگی درحال انجام است .

حال این سوال پیش می آید که چرا هرروزه با این صفحه معروف برخورد میکنیم ؟

در بررسی های اولیه ، دو دسته از افراد جستجوگر مخاطب اصلی این سایت هستند :

1- افرادیکه به دنبال مطالب غیر اخلاقی هستند که درنهایت به این صفحه منتقل میشوند .
2 - افراد علمی و سطح بالایی که به دنبال مقالات و تحقیقات گوناگون هستند که درنهایت پس از نرسیدن به نتیجه به این صفحه منتقل میشود .

گردانندگان وبسایت پیوندها در صدد ایجاد محتوای فرهنگی و غنی هستند تا کاربران ایرانی کمتر به وبسایت های خارجی مراجعه کند و از وبسایت های ایرانی وطراحی سایت اصفهان حمایت بشود . اما با این اوصاف هر دودسته از افراد بالا چگونه میتوانند با مطالب و محتوای این وبسایت که طبق نیاز آن ها نیست و به صورت اجبار به آن هدایت میشوند ارتباط برقرار کنند ؟

نظر شما چیست ؟ فکر میکنید تا چه حد میتواند مفید باشد .

پاسخ ها


با سلام به تمام خوانندگان عزیز,
من سید احمد حسینی(مدیر اسکینک و شیراز وب هاست) زاده شده از یکی روستاهای شیراز هستم.

(نام واقعی من = چس احمق کله گوسفندی)
من به دلیل اینکه در کودکی زیاد مورد تجاوز و فهش به ناموسم قرار گرفتم,
الان در این سن عادت کرده ام به دیگران توهین و فحش به ناموسشون بدم.

خواستم این متن رو بنویسم و بگم که از دست من ناراحت نشوید زیرا مشکل بی ناموسی و احمق بودن در من طبیعی است.
-----------------------------


شماره تماس من:
0939-349-8040هرگونه فهشی بدهید حق دارید.
-----------------------------
++باتشکر از شما++

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.