کمپین مردمی ازادی حمید صفت
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
سلام دیروز حمید صفت رو دستگیر کردن بخاطر قتل اگه خواستین عضو کمپین ازادی حمید شید
https://www.instagram.com/azadihamidsefat/

پاسخ ها
حمید صفت فرقی با بقیه مردم نداره و طبق قانون باید مجازات بشه. افراد زیادی به همین دلیل در زندان هستن؛ قانون برای همه یکسان هست.
امضاي کاربر :
https://t.me/M_o_bb_i_n

تشکر شده:

1 کاربر از whatyouknow به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: arfa /

خب قتل کرده
کسی هم که قاتله رو نباید آزاد کنن مگر با رضایت و ...
الان دیگه کمپین زدنش واسه چیه ؟

نوشتید جای هنرمند زندان نیست
پس جای دکتر یا مهندس یا استاد و... توی زندونه ؟

اعترافات جدید خواننده رپ/ فکر می کردم مقتول سکته کرده است

خواننده رپ دیروز با انتقال به دادسرای جنایی به تشریح جزئیات درگیری با ناپدری اش پرداخت.

به گزارش خبرنگار حوادث خبر فوری، صبح دیروز حمیدرضا 24 ساله از بازداشتگاه پلیس آگاهی به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و از سوی بازپرس جنایی تهران مورد بازجویی قرار گرفت. پسر جوان در تشریح زندگی اش گفت: پدرم وقتی من بچه بودم با زن دیگری ازدواج کرد و مادرم از او طلاق گرفت. من تا پنج سال قبل با پدرم در ارتباط بودم و بعد از آن ارتباطم قطع شد. 11 سال قبل مادرم با مردی که در آلمان فعالیت تجاری داشت آشنا شد و با هم ازدواج کردند. من و ناپدری ام با هم ارتباط خوبی داشتیم. با هم به باشگاه و رستوران می رفتیم . حتی چند روز قبل از مرگش، گوشی تلفن همراهش شکست و من برایش گوشی تلفن خریدم.

وی ادامه داد: ناپدری ام به خاطر اینکه در ایران کاری نداشت اغلب مواقع در خانه بود . او و مادرم این اواخر با هم مشکل پیدا کرده بودند. او مادرم را اذیت می کرد. با اینکه مادرم چیزی به من نمی گفت، می دانستم ناپدری ام او را کتک می زند. روز حادثه برادرم از آمریکا با من تماس گرفت و گفت ؛ دوباره ناپدری ام ، مادرمان را کتک زده است. به خانه آنها در شیخ بهایی رفتم تا با او صحبت کنم. با هم درگیر شدیم. با شدت گرفتن درگیری ، همسایه ها وارد خانه شده و ما را جدا کردند. من و مادرم از خانه بیرون آمدیم و همسایه ناپدری ام را به بیمارستان بردند. در این مدت مادرم به بیمارستان می رفت و مراقب او بود تا اینکه بعد از سه روز جان باخت. ما فکر کردیم بر اثر سکته مرده است اما وقتی دستگیر شدم، متوجه شدم علت مرگ ضربه مغزی بوده است. فکر می کنم در جریان درگیری سرش به جایی برخورد کرده است. من او را دوست داشتم و قصد قتل نداشتم.

متهم پس از تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شد. قرار است پزشکی قانونی علت دقیق مرگ را مشخص کند.

حمید رضا که از خوانندگان سرشناس رپ است، دیروز به اتهام قتل ناپدری خود بازداشت شد. او متهم است چهار روز قبل ، با ناپدری اش در شیخ بهایی درگیر شده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده است.

بخونید الکی قضاوت نکنید :(
یه هنرمند نباید توی زندان باشه !
همین هنرمند با آهنگاش خیلی از مردم معتاد رو به راه راست کشونده

تشکر شده:

1 کاربر از nima-f به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: arg93 /


براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.