طراحی سایت با استفاده از کلمات کلیدی در عنوان اصلی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
با استفاده از کلمات کلیدی در عنوان اصلی


شما لیستی از کلمات کلیدی دارید؛ باید به خوبی بدانید چگونه می توان ترکیب مناسبی از آن کلمات ایجاد و از آن ها در عنوان مقاله استفاده نمود. در صورت انجام سئوی مقاله نویسی، از نتیجه آن بسیار شگفت زده خواهید شد. اگر از عبارتهای کلیدی خود درعنوان مقاله استفاده کنید، موقعیت خوبی برای از بین بردن شانس خود توسط ناشران برای انتشار مقاله خود بوجود خواهید آورد.

چگونه می توانید به طور موثر از کلمات کلیدی در عنوان مقاله خود استفاده نمایید؟ آیا ممکن است این روش، خوشایند موتورهای جستجو، ناشران و خوانندگان باشد؟

در این نکات مهم تکنیکی که می توانید به طور موثر آنها را به اجرا درآورید و به درستی از کلمات کلیدی خود در عنوان مقاله استفاده نمایید، وجود دارد.

ابتدا، استفاده از قواعد و طرز عمل آنها در

عنوان مقاله در درجه اول باید درخدمت خواننده باشد. هدف از عنوان مقاله شما این است که خواننده بداند که مقاله شما در چه موردی میباشد. عنوان مطلب محلی مناسبی برای استفاده از کلمات کلیدی می باشد. اما در واقع باید در خواننده حسی برای جذب و خواندن ایجاد نماید. دقت نمایید از دستور زبان و تلفظ صحیح در عنوان استفاده نمایید؛ تا موضوع مقاله به دقت به تصویر کشیده شود.


و حالا نکته ها

11-عنوان شما باید آنچه مقاله شما ارائه می دهد منعکس نماید. اغلب اوقات که شخص مقاله را می نویسد و سپس تلاش می کند تا در عنوان مطلب از کلمات کلیدی استفاده نماید، موفق به انعکاس اصل مطلب در عنوان نمی شود.

2-اگر دقیقا! بر روی کلمات کلیدی تاکید نمایید تاثیر آن را در رتبه بندی موتورهای جستجو خواهید دید. از تاثیر آن متعجب خواهید شد...\\\" چرا که نه، فقط کافی است بر روی عنوان مقاله و استفاده از کلمات کلیدی آن تمرکز نمایید\\\"

برای مثال: عنوان \\\"چکمه های پیاده روی\\\"

در عنوان بالا مشکل کجای کار است؟؟

در ابتدا، این عنوان خیلی خاص نمی باشد و خواننده را جذب نمی کند. اگر از عبارت دو کلمه ای در عنوان به جای کلمه کلیدی استفاده می نمایید،*به اندازه کافی خاص و مشخص نبوده و فوق العاده عنوان کلی می باشد. عنوان مقاله شما باید به طور خاص موضوع مطلب مقاله شما را نشان دهد.

مثلاً اگر موضوع مقاله شما در مورد جنبه های خاصی از \\\" چکمه های پیاده روی\\\" است؛ پس عنوان مطلب باید موضوع را منعکس نماید: \\\"5 نمونه از بهترین انواع چکمه های پیاده روی\\\"

در صورتی که از عبارات طولانی برای کلمات کلیدی استفاده می نمایید( بین 3 تا 5 کلمه ) در عنوان هم از همان کلمات استفاده نمایید. برای مثال : \\\"چگونه می توان غذای سالم خورد\\\" می توان کلمه کلیدی شما بوده که به جای عنوان مطلب هم بسیار مناسب می باشد. اما بسیاری از کلمات کلیدی طولانی نیاز به اضافه کردن کلمات دیگری به منظور ایجاد حس مناسب برای خوانندگان دارد. به طور مثال: \\\" مزایای اتومبیل های دست دوم \\\" عنوان بسیار کلی می باشد و مقاله در مورد موضوع مشخص تری مانند: \\\" چگونه می توان مذاکره مناسب برای قیمت گذاری اتومبیل های دست دوم داشت \\\"

3- این مورد نیاز به گفتن ندارد، اما متاسفانه گاهی اوقات می بینیم که: عنوان مطلب نباید شامل لیستی از کلمات کلیدی باشد. \\\"

اگر با عنوانی شبیه به این مواجه شدید چه فکر می کنید: \\\"قیمت گذاری اتومبیل های دست دوم- مزایای استفاده از ماشین های دست دوم- معاملات ماشین های دست دوم\\\" !!! این نوع از عنوان هیچ معنی نداشته و برای خواننده مفید نخواهد بود. بدیهی است برای ایجاد عنوان مناسب با کلمات کلیدی تا حد امکان تلاش زیادی کرده و در انتها نیز موفق نشده اصل مطلب را برساند.

بسیاری از ناشران با مشاهدهء چنین عناوینی بی درنگ مقاله را مرجوع می نمایند.

هدف اصلی در مقالات و ایجاد عنوان مفید و خاص و منعکس کنندهء موضوع مطلب، برای خواننده و جلب توجه آنها می باشد. اگر روش استفاده شما از کلمات کلیدی در عنوان به صورت طبیعی و مفید باشد، در خواننده حسی طبیعی ایجاد و نظر او را به نوشته جلب خواهد کرد.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.