دستگاه حضور و غیاب تشخیص کف دست چگونه کار می کند؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
عملکرد دستگاه کنترل تردد تشخیص کف دست: برای سال ها، سیستم های هوشمند مبتنی بر روی ویژگیها Biometrics برای بهبود مدیریت نرمافزار، کارایی و نظارت در سیستمهای حضور و غیاب استفاده میشوند.

استفاده از ویژگی های بیومتریک در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به طور مداوم در حال توسعه است و برنامه های کاربردی جدیدی را در اختیار کاربران حضور و غیاب قرار می دهد تا با استفاده از آنها میزان خطا و تداخل را کاهش دهد. کاهش منابع انسانی و کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد نظارتی و توزیع عادلانه وظایف و منابع مالی میگردد.
این ویژگی های نظارتی سیستم های حضور و غیاب باعث ایجاد انگیزه در کارکنان شده و این امکان را برای مدیران فراهم می کند. تمایز بین کارکنان عادی و نامنظم ویژگی‌های جدید و سیستم‌های حضور و غیاب مبتنی بر اثر انگشت وکف دست یا همان palm یکی از این موارد است که در این مقاله سعی داریم در مورد آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.
اثر انگشت افراد سال هاست در جرم شناسی استفاده می شود و امروزه به عنوان یک فناوری در علم بیومتریک در سیستم های حضور و غیاب استفاده می شود. اثر انگشت هر فرد دارای الگوی منحصر به فرد خود است که در دستگاه های حضور و غیاب با توجه به این ویژگی و در ساخت این نوع دستگاه زیاد استفاده می شود .
فروشگاه اینترنتی اینصب ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب در برند معتبر فراتکنو می باشد. علاوه بر سیستم های حضور غیاب دارای بهترین مارک دزدگیر تصویری ماشین و ردیاب خودرو است.
امنیت در سیستم های حضور و غیاب تشخیص کف دست :
یکی از آخرین فناوری های بیومتریک مورد استفاده در روش تشخیص کف دست (PALM ) الگوهای کف دست شناسه های قابل اعتماد انسانی هستند. از آنجایی که بازتولید جزئیات آن بسیار دشوار است، بنابراین، همراه با الگوریتم قدرتمند، کاربران از قابلیت ضد جعل دستگاه بهره مند خواهند شد .
در این نوع دستگاه حضور و غیاب، بر اساس الگوی تعریف شده کف دست افراد، امکان ثبت تردد و آنالیز شیارها، شکل کف دست و چین ها و شکستگی های روی دست وجود دارد. کف دست مبنای شناسایی افراد به منظورغیبت است.
در گذشته، دستگاه های حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص اثر انگشت بسیار محبوب بودند، اما امروزه ، با توجه به شیوع بیماری های ویروسی مانند کرونا، تقاضا برای دستگاه های حضور و غیاب غیر تماسی افزایش یافته است که می توان به دستگاه های تشخیص چهره و حضور و غیاب کف دست اشاره کرد .
نحوه قرارگیری رگ ها و خطوط در کف دست برای هر فرد متفاوت است. بنابراین می توان از آن برای شناسایی افراد و ثبت حرکت پرسنل استفاده کرد. در دستگاه حضور و غیاب تشخیص خطوط کف دست، در ابتدای تعریف مشخصات پرسنلی در سیستم، کف دست هر فرد اسکن می شود. هر بار که فردی برای ثبت زمان ورود و خروج به دستگاه مراجعه می کند. سیستم کف دست او را اسکن می کند و آن را با نمونه ذخیره شده مقایسه می کند. اگر ویژگی‌های منحصر به فرد نخل با یکی از الگوهای ذخیره شده مطابقت دارد. زمان ورود و خروج شخص مورد نظر ثبت خواهد شد.
در دستگاه های حضور و غیاب کف دست نیازی به ارتباط لمسی بین کف دست و دستگاه حضور غیاب نیست و با نشان دادن کف دست از فاصله حدود 20 تا 50 سانتی متر از ترافیک افراد ثبت می شود. تعیین کف دست افراد در دستگاه حضور و غیاب با دو روش سخت افزاری و نرم افزاری انجام می شود.
در روش سخت افزاری بر اساس تنظیمات دستگاه، کف دست افراد بر روی دستگاه حضور و غیاب اسکن می شود و زمان تعیین جهت کف دست حدود 5 می باشد. ثانیه .
در روش نرم افزاری پس از اتصال نرم افزار اختصاصی به دستگاه، اسکن کف دست در هر دو روش، تعاریف کف دست را می توان از اسکن های گرفته شده پشتیبانی کرد (پشتیبان گیری) گرفته شده و به سایر دستگاه های حضور و غیاب آن سازمان منتقل شده است.
برخی از مزایای دستگاه تشخیص حضور و غیاب:
دقت و سرعت تشخیص :
با توجه به اینکه این دستگاه از ویژگی های بیومتریک مستقل بهره می برد، سرعت تشخیص بسیار بالایی دارد و از نظر دقت در خواندن اطلاعات حضور و غیاب پرسنل بسیار کار می کند. دقیق و بی عیب
برنامه ضد تقلب :
سیستم های حضور و غیاب بیومتریک مانند دستگاه تشخیص چهره - دستگاه تشخیص کف دست ضد قوی دارند کلاهبرداری و برای تقلب در این مدل از دستگاه های حضور و غیاب باید مدلی بر اساس نمونه واقعی طراحی کرد که بسیار سخت و حتی غیرممکن است و در عین حال می توان امنیت بالایی را از روش های حضور چند نماینده مانند تشخیص کف دست یا تشخیص کارت کف دست و ... استفاده شده .
تردد پرسنل از طریق دستگاه حضور و غیاب به دلیل سرعت تشخیص بالا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و همچنین کارخانه های بزرگ که حجم ورود یا خروج بسیار بالایی در هنگام تردد دارند. مواجهه با پرسنل بسیار راحت است و همچنین می توان از این دستگاه برای مدیریت اتاق های امنیتی مانند درهای اتاق سرور و اتاق هایی که برای ورود و خروج نیاز به مجوز دارند استفاده کرد..

امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن
پاسخ ها
احتمالا زمانی که دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست (Palm attendance device) را شنیدید در ابتدا تعجب کردید. من نیز برای اولین با شنیدن نامش بسیار متعجب شدم ولی این دستگاه هوشمند به تازگی و تنها چند سالی است که وارد بازار شده است. همان طور که در بالا مطالعه کردید، این دستگاه برای ثبت ورود و خروج شما نیاز به اسکن کف دستتان دارد. این دستگاه در واقع با تشخیص عروق خونی کف دست ، هویت شما را تشخیص می دهد و برای ثبت آن نیاز به یکسری تنظیمات اولیه دارد.
امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.