6 دلیل اصلی برای خرید دستگاه حضور و غیاب
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
اهمیت انتخاب یک دستگاه حضور غیاب مناسب


چرا دستگاه حضور و غیاب بخریم؟
یکی از مهمترین چالش های کارفرمایان و صاحبان مشاغل، مدیریت ورود و خروج کارکنان و پرداخت صحیح و به موقع حقوق آنهاست. راه حل این مشکل بسیار ساده است، استفاده از دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب به همراه سیستم حقوق و دستمزد تشکیل شده است.
اما استفاده از چنین سیستمی مستلزم پذیرش و صرفه جویی در هزینه های مالی مربوطه (خرید، نصب، نگهداری، تعمیرات) است. این در حالی است که کل فرآیند پرداخت دستمزد از مرحله ثبت ورود/خروج تا محاسبه و پرداخت به پرسنل به صورت دستی در یک ثبت ترافیک یا فایل اکسل انجام می شود. اما آیا صرف هزینه برای خرید و تعویض سیستم های مکانیزه به جای راه حل سنتی (ثبت نام و محاسبه دستی) منطقی و اقتصادی است؟
آره! بدیهی است جهت سهولت در مدیریت ورود و خروج پرسنل و محاسبه عملکرد و پرداخت دستمزد آنان، خرید دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار مربوطه الزامی است. در ادامه قصد داریم به چرایی استفاده از دستگاه کنترل تردد بپردازیم. به ما بپیوند.
دلیل اصلی خرید دستگاه کنترل تردد
در حال حاضر، دستگاه های کنترل تردد جزء ضروری اتوماسیون اداری سازمان ها هستند و نقش پر رنگی در مدیریت عملکرد پرسنل ایفا می کنند. در ادامه با 6 مزیت اصلی خرید دستگاه حضور و غیاب آشنا می شویم.
تسهیل ثبت نام و محاسبه خودکار عملکرد پرسنل:
ثبت و جمع آوری ورود و خروج و محاسبه عملکرد آنها از طریق سامانه حضور و غیاب بسیار سریعتر از روش ثبت نام و محاسبه دستی بوده و به نیروی انسانی کمتری نیاز دارد. در این صورت نه تنها نیازی به استخدام پرسنل برای سمت مدیریت ترافیک نیست، بلکه زمان لازم برای ثبت و جمع آوری اطلاعات کاهش چشمگیری خواهد داشت.
افزایش دقت و کاهش خطا:
از آنجایی که نیروی انسانی کمترین دخالت را در ثبت تردد روی دستگاه ساعت و محاسبه کارکرد دارد، خطاهای انسانی که در روش دستی وجود داشت برطرف و کاهش می یابد. در نهایت مدیریت و کارکنان از ثبت دقیق ورود و خروج مطمئن خواهند شد.
حذف تقلب، سوء استفاده و دستکاری ترافیک:
گاهی پیش می آید که اپراتور سامانه به خاطر دوستی یا حضوری با برخی از همکاران به تاخیر و یا حتی غیبت آنها توجهی نمی کند و ساعات غیرواقعی را برای آنها ثبت می کند. استفاده از دستگاه حضور و غیاب نه تنها مشکل تقلب در داده ها را کاهش می دهد، بلکه به این ترتیب دیگر نگران از دست دادن بخشی از اطلاعات ثبت شده نخواهید بود. در این صورت دستمزد بر اساس عملکرد واقعی پرسنل پرداخت می شود و هیچ حقی ضایع نخواهد شد. مطالعه مقاله هک دستگاه حضور و غیاب را به شما پیشنهاد می کنیم.
افزایش نظم و انضباط و کاهش کم کاری:
ثبت و رصد دقیق تردد پرسنل و تاثیر مستقیم آنها در محاسبه حقوق و دستمزد باعث شده تا پرسنل به ویژه افراد نابسامان نظم بیشتری را در ورود و خروج رعایت کنند. در واقع دستگاه حضور و غیاب ابزاری ارزشمند برای شناسایی نیروی کار است و داده های آن می تواند به عنوان اقدامی برای تشویق یا تنبیه پرسنل مورد استفاده قرار گیرد. مطالعه مقاله مهم ترین ویژگی های یک مدیر موفق و کارآمد چیست؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم.
مدیریت بهینه ورود و خروج پرسنل:
از دیگر مزایای استفاده از سیستم حضور و غیاب می توان به ارائه گزارش های مفید و کاربردی اشاره کرد. گزارش های جامع در خصوص تاخیر، غیبت، اضافه کاری، کوتاهی کار، مرخصی و ماموریت به تفکیک هر پرسنل امکان تصمیم گیری بهتر در راستای مدیریت منابع انسانی را در اختیار شما قرار می دهد.

محاسبه و پرداخت دقیق حقوق و دستمزد:
پرداخت به موقع دستمزد کارکنان یکی از مولفه های مهم در افزایش رضایت و بهره وری کارکنان در هر سازمانی است. محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بدون استفاده از سیستم کنترل تردد، کاری سخت و با مشکلات فراوان است. اما با داشتن اطلاعات دقیق و کامل تردد پرسنل قطعا کار بسیار راحت تری در پرداخت به موقع و البته منصفانه خواهید داشت. این کار باعث رضایتمندی کارکنان و افزایش بهره وری آنها می شود. در نرم افزار جامع حضور و غیاب نانوتایم با استفاده از ماژول خروجی اکسل به راحتی داده های ترافیک را در قالب یک فایل اکسل خواهید داشت.
اهمیت انتخاب یک حضور مناسب
تاکنون با اهمیت و ضرورت خرید سامانه مکانیزه ثبت و مدیریت جابجایی پرسنل و محاسبه حقوق و دستمزد آشنا شده ایم. اما سوال اینجاست که آیا می توان از هر سیستمی برای ثبت و مدیریت حرکت پرسنل استفاده کرد؟ به دلیل تنوع بالای دستگاه های ساعت و نرم افزارهای مرتبط، ممکن است افراد برای انتخاب سیستم مورد نظر دچار سردرگمی و سردرگمی شوند. هدف اصلی انتخاب سیستمی است که متناسب با نیازهای سازمان شما و سازگار با مقررات و قوانین حاکم بر آن باشد.
هدف اصلی استفاده از سیستم حضور و غیاب کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان است. بنابراین اولویت انتخاب دستگاهی با سرعت و دقت بالا است که پرسنل به راحتی حرکات خود را ثبت کنند. ارتباط مداوم بین دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب نیز برای انتقال سریع و ایمن داده های ترافیکی بسیار مهم است.
خرید از مراکز فروش معتبر نیز عامل موثری در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب است. ارائه مشاوره پیش از خرید، نرم افزارهای قابل سفارشی سازی و به روز، پشتیبانی و خدمات پس از فروش از مهمترین عوامل یک مرکز فروش مطمئن می باشد. اینصب علاوه بر ارائه بهترین دستگاه های حضور و غیاب در زمینه لوازم جانبی خودرو مخصوصا ردیاب خودرو دارای نامی آشناست.
امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن
پاسخ ها

در حالت کلی مزایای استفاده از دستگاه ورود و خروج به شرح زیر است:

امکان صرفه جویی در هزینه های سازمانی با ثبت دقیق عملکرد کارکنان
افزایش راندمان کاری در بین پرسنل با ثبت دقیق حضور و غیاب و کار
امکان جمع آوری انواع گزارشات مربوط به مدیریت از طریق اطلاعات دریافتی از دستگاه حضور و غیاب
جلوگیری از هرگونه تخلف در ثبت زمان ورود و خروج به محیط
کاهش 100 درصدی خطاهای ثبت نام حضوری با کمک نیروی انسانی
ایجاد اعتماد بیشتر بین مدیران و کارکنان سازمان
امکان محاسبه دقیق حقوق و اضافه کاری ماهانه پرسنل به دلیل ثبت دقیق حضور آنها در شرکت
امکان ذخیره دائمی اطلاعات ورود و خروج کارکنان در سیستم و استخراج آنها در صورت نیاز
امکان ثبت و تعریف شرایط و امکانات مختلف از جمله اضافه کاری، مرخصی و ... به سامانه حضور و غیاب هوشمند
و ده ها مزیت دیگر که در هنگام استفاده از این دستگاه با آنها آشنا خواهید شد.
امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.