امنیت عمومی با ردیاب GPS
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


امروزه فناوری ردیابی برای امنیت عمومی با ردیاب های GPS به روز شده است و ردیاب های جی پی اس نقش مهمی در زمینه های مختلف به ویژه امنیت دارند. با استفاده از دستگاه های GPS، ردیابی افراد، وسایل نقلیه و دارایی ها در زمان واقعی آسان است. این فناوری در حال حاضر توسط نیروهای امنیتی و پشتیبانی به عنوان ابزاری قدرتمند برای نظارت، پاسخگویی و برخورد با جرایم مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب‌های جی‌پی‌اس قادر به ارائه اطلاعات موقعیت مکانی دقیق و نظارت بر زمان واقعی افراد و دارایی‌ها هستند. امروزه GPS بر روی آمبولانس‌ها، آتش‌نشانی‌ها، خودروهای پلیس و همچنین تلفن‌های هوشمند نصب می‌شود تا علاوه بر تسهیل امور، به امنیت عمومی کمک کند. به عنوان مثال، ردیابی GPS می تواند برای ردیابی و فعالیت های خطرناک، از جمله نظارت و ردیابی آلاینده های محیطی، به منظور جلوگیری از حوادث و خطرات مرتبط استفاده شود. در این مقاله در مورد مزایای ردیابی GPS برای امنیت عمومی صحبت خواهیم کرد و نحوه استفاده از آن را در این زمینه مورد بحث قرار خواهیم داد.

پاسخ به کارهای اضطراری در زمان کمتری انجام می شود
سیستم‌های ردیابی و نقشه‌برداری GPS برای اولین واکنش‌دهنده‌های اضطراری مانند پلیس، امدادگران و آتش نشانان حیاتی هستند. کاهش زمان رسیدن به یک مکان اضطراری می تواند جان بسیاری را نجات دهد. این سیستم ها زمان رسیدن به محل اضطراری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند و به هدایت سریع فرد مسئول به محل تماس اضطراری کمک می کنند. این فقط پلیس نیست که می تواند از ردیاب ها سوء استفاده کند. پزشکان نیز در شرایط بحرانی زودتر به محل حادثه می رسند. اگر آتش سوزی رخ دهد، آتش نشان ها زودتر می رسند. بنابراین، خدمات ایمنی عمومی باید سعی کنند امنیت عمومی را با ردیابی GPS در اولویت قرار دهند تا به بهبود شرایط افراد در معرض خطر در مواقع اضطراری کمک کنند.
جلوگیری از سرقت اموال عمومی
حفاظت از اموال عمومی در برابر سرقت موضوع بسیار مهمی است. ناوگان خدمات امنیت عمومی مانند آمبولانس ها و سایر وسایل نقلیه را می توان اهداف جذابی برای سارقان در نظر گرفت. سرقت خودروی اورژانس نه تنها برای شهرداری شرم آور است بلکه می تواند خسارات زیادی به آن وارد کند.
وسایل نقلیه اضطراری حاوی تجهیزات و مواد مفیدی مانند داروها و سایر تجهیزات اولیه هستند. در خودروهای پلیس نیز سلاح و تجهیزات اضافی وجود دارد. سرقت خودروهای امنیت عمومی علاوه بر ضرر مالی ممکن است خسارات جبران ناپذیری به جامعه وارد کند. همه این وسایل نقلیه امنیتی عمومی با ردیابی GPS می توانند این مشکلات را به حداقل برسانند. فقط دانستن اینکه خودروها به GPS متصل هستند باعث کاهش سرقت می شود. همچنین قیمت جی پی اس خودرو بسیار مناسب است و به راحتی می توانید آن را تهیه کنید.
برای مشاهده لیست قیمت ردیاب خودرو کلیک کنید.
گشت‌های خودرو منظم‌تر و بهینه‌تر خواهند شد
وجود ردیاب جی پی اس در خودروهای امنیت عمومی می تواند به بهبود گشت های خودروهای امنیت عمومی منجر شود. با استفاده از ردیاب خودرو می توانید به طور مداوم از انجام وظیفه خودروها در محدوده مشخص شده مطلع شوید یا خیر. این اطلاعات به شما امکان می دهد تا سریعاً گشت خودرو را بهبود ببخشید. با استفاده از نرم افزارهای مرتبط، حتی می توانید کدهای رنگی برای جاده ها ایجاد کنید تا نشان دهید از آخرین گشت و گذار در منطقه چقدر گذشته است.
همچنین در صورت درخواست اضطراری، پاسخگو می تواند با بررسی موقعیت خودروهای گشت، نزدیکترین خودرو را به محل حادثه ارسال کند تا زمان رسیدن به محل حادثه کاهش یابد. خودروهای نزدیک به هم توسط اپراتور مطلع می شوند و هر کدام به مسیر مورد نظر خود می روند. تجهیز خودروهای امنیتی عمومی به ردیاب GPS نه تنها مسیرهای بهتری را پیشنهاد می کند، بلکه با انتخاب وسیله نقلیه مناسب و نزدیک بودن به محل حادثه، سرعت سرویس دهی را نیز افزایش می دهد.
به نگهداری خوب خودروها کمک می کند
ممکن است از شنیدن این موضوع متعجب شوید که دستگاه‌های ردیاب GPS علاوه بر ایمنی عمومی می‌توانند در بهبود تعمیر و نگهداری خودرو نیز نقش داشته باشند. اما این حقیقت است. با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان می توانید در هر زمانی کل مسیر خودرو را ردیابی کنید. این موضوع به شما امکان می دهد در لحظه به مسیری که خودرو طی کرده است دسترسی داشته باشید. با استفاده از نرم افزار نقشه می توانید رنگ های مختلفی برای مسیرها ایجاد کنید تا نشان دهید آخرین مسیر چه مدت طی شده است.
همچنین در صورت دریافت تماس اضطراری، واحد پاسخگویی می تواند نزدیکترین وسیله نقلیه را شناسایی کند که در نهایت زمان پاسخگویی به تماس اضطراری را کاهش می دهد و همچنین فاصله خودرو را کاهش می دهد. با کاهش مسافت طی شده توسط خودروها، دوام آنها افزایش می یابد. تجهیز خودروهای امنیتی عمومی به ردیاب های GPS نیز کارایی این خودروها را افزایش می دهد.
امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن
پاسخ ها
جی پی اس ها قابلیت هایی دارند که نمی توان آن ها نادیده گرفت و در تمامی شرایط می توان از آن ها نهایت استفاده را برد. خرید ردیاب خودرو و همچنین ردیاب شخصی امری است که بسیار توصیه می‌شود. در دوره و زمانه ای زندگی می کنیم که نه خودمان و نه اموالمان و نه حتی وابستگانمان امنیت دارند. برای حفظ و درک موقعیت کنونی هر یک از موارد ذکر شده نیاز است که با ردیاب ها به راحتی بتوانیم موقعت یابی 24 ساعته و آنلاین داشته باشیم.
قابلیت های مشترک ردیاب ها:
امکان مشخص کردن محدوده مجاز جغرافیایی
دارای قابلیت شنود محیط اطراف
دارای دکمه sos
امکان موقعیت یابی 24 ساعته
یافتن موقعیت دقیق افراد و خودرو
برای دیدن و خواندن مشخصات دقیق تمامی ردیاب ها می توانید به سایت اینصب سر بزنید و در چت آنلاین پاسخ سوالات خود را بگیرید.
امضاي کاربر :
دزدگیر اماکن

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.