چرا تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی مهم است؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

چرا تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی مهم است؟
برد الکترونیکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده جاروبرقی در دستگاه های جدید برند ال جی است. آسیب برد الکترونیکی عملکرد کلی سیستم جاروبرقی را مختل می کند. آشنایی با نحوه تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی از جمله نکاتی است که مشتریان این محصول باید از آن آگاه باشد. بر همین اساس در این مطلب الجی پشتیبان ، ابتدا وظیفه این قطعه را بیان می کنیم و سپس به علائمی اشاره می کنیم که نشان می دهند برد الکترونیکی به تعمیر نیاز دارد.برد الکترونیکی مغز جاروبرقی ال جی استصفحه سبز رنگ به کار رفته شده در تمام وسایل برقی برد الکترونیکی آن است. این قطعه به عنوان محور اصلی دستورات دستگاه عمل می کند. بیشتر مشکلاتی که در جاروبرقی های ال جی به وجود می آیند، در نهایت به برد الکترونیکی مرتبط می شوند. بردها از قطعات کوچک تری تشکیل شده اند.. این قطعات عبارتند از: آی سی ها، خازن ها، مقاومت، دیود، پتانسیومتر، ترایاک و سایر قطعات الکترونیکی.
برد الکترونیکی وظایف مختلفی را بر عهده دارد، کنترل سرعت، کنترل میزان قدرت مکش، دریافت دستورات از ورودی جاروبرقی (کلیدهای مختلف) و اعمال آن دستورات، کنترل ولتاژ ورودی به جاروبرقی، نمایش اطلاعاتی از وضعیت جاروبرقی بر روی نمایشگر و کنترل سلامت جاروبرقی توسط سنسورهای محافظتی از جمله این وظایف هستند.این مقاله بخشی از مقالات آموزشی سایت الجی پشتیبان بوده است ، اگر تمایل دارید می توانید وارد لینک زیر شوید و این مقاله را به طور کامل در لینک زیر مطالعه بفرمایید :

https://www.lgposhtiban.com/vacuum-cleaner/electronic-board-repair/

همچنین اگر در خصوص تعمیر جاروبرقی ال جی نیاز به مشاوره تخصصی دارید یا لازم است تا دستگاه شما توسط تعمیرکار متخصص جاروبرقی ال جی بررسی و تعمیر شود . می توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الجی پشتیبان در تماس باشید .پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.