علائم و نشانه های نمایش ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

علائم و نشانه های نمایش ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، معنای ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی، بیان کننده ی این است که دیگ ماشین لباسشویی بیش از حد پر شده است و به این معناست که آب به حد اکثر مجاز رسیده است. کد خطای FE در ماشین لباسشویی LG، در هنگام گرفتن آب و در حالت شستشوی ماشین لباسشویی نمایش داده می شود. دستگاه در وسط برنامه ی شستشو متوقف می شود و دستگاه به طور مداوم آب گیری می کند و آب وارد دستگاه می شود. که در نتیجه ارور FE روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی ظاهر می شود.

همچنین در ماشین لباس های قدیمی تر ال جی که فاقد صفحه نمایش هستند، این ارور به صورت چشمک زدن و یا روشن شدن نشانگر های Prewash و Main Wash نمایش داده می شوند. علاوه بر این، این شاخص ها، می توانند بخاطر انتخاب اشتباه نوع لباس ها نیز روشن شوند. به عنوان مثال در صورتی که شما از لباس های حجیم مثل پتو یا لباس های پشمی حجیم و… نیز استفاده کنید، ممکن است این نشانگر ها نیز روشن شوند.

مطلبی که مطالعه کردید از مجموعه مقالات آموزشی سایت دیبا پشتیبان ایرانیان بوده است ، در صورت تمایل می توانید این مقاله را به طور کامل از طریق لینک زیر مطالعه کنید :

https://www.dibaposhtiban.ir/fe-error-washing-machine-lg/

همچنین اگر در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی به مشاوره ی تخصصی و یا تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز دارید می توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان ایرانیان در تماس باشید .

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !