علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی

ما در این مقاله از مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان ایرانیان قصد داریم تا در رابطه با علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی و نحوه ی رفع ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی، با شما صحبت کنیم. بنابراین در صورتی که این کد خطا را روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی تان مشاهده کردید و به دنبال یافتن دلیل این ارور و پاک کردن ارور CL می گردید، ما بعنوان مرکز مجاز تعمیرات ال جی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.
علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی

علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی، در یک کلام به معنای فعال بودن قفل کودک می باشد. در واقع باید به شما بگوییم که این کد خطا، یک خطا نیست، بلکه یک پیغام از طرف دستگاه می باشد و به شما می گوید که قفل کودک فعال است. پیغام CL ، مخفف CHILD LOCK به معنای قفل کودک می باشد. امروزه ارور CL در بسیاری از مدل های جدید تر ماشین لباسشویی های ال جی نشان داده می شود. در واقع قفل کودک یک امکان بسیار خوب و مفید است که در مدل های جدید تر ماشین لباسشویی های ال جی تعبیه و طراحی شده است.اطلاعات بیشتر در رابطه با علت ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی
همان طور که پیش تر اشاره کردیم، پیغام CL یا همان CHILD LOCK یک کد خطا نیست، بلکه یک ارور عمومی یا یک پیغام عمومی برای آگاه سازی از وضعیت دستگاه می باشد. در صورتی که شما از روی عمد و یا به صورت اتفاقی دکمه ی CL را فشار دهید، قفل کودک فعال می شود. سپس اگر شما هر کدام از دکمه های روی ماشین لباسشویی را فشار دهید، پیغام CL را دریافت می کنید. در واقع این دکمه برای جلوگیری از دستگاری و تغییر تنظیمات توسط بچه ها طراحی شده است. و باعث می شود که کودکان نتوانند تنظیمات را تغییر دهند. مثلا در هنگام روشن بودن دستگاه، و در صورت فعال بودن این دکمه، اگر کودکان هر دکمه ای را فشار دهند، فقط پیغام CL روی صفحه دیسپلی دستگاه، نمایش داده می شود و کودکان نمی توانند دستگاه را خاموش کنند و یا تنظیمات را تغییر دهند. در واقع دستگاه متوجه می شود که نباید در صورت فشار دادن دکمه ای واکنش نشان دهد و کار خود را ادامه می دهد.
مطلبی که مطالعه کردید از مجموعه مقالات آموزشی سایت دیبا پشتیبان ایرانیان بوده است ، در صورت تمایل می توانید این مقاله را به طور کامل از طریق لینک زیر مطالعه کنید :

https://www.dibaposhtiban.ir/cl-error-washing-machine-lg/

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.