خدمات آنالیز سایت چیست؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
با تجزیه و تحلیل سئو سایت، تمام پتانسیل و فرصت های موجود در سایت خود را به دست آورده و بر اساس آن ها می توانید برای بهبود رتبه بندی خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) به آنها بپردازید تا رتبه بهتری را کسب کنید.

این شامل Site Audit و شناسایی قسمت هایی از سایت است که می توانید برای ربات های موتور جستجو بهینه سازی کنید.
با آنالیز سئو سایت می توانید متوجه شوید که چه جنبه هایی از استراتژی سئو شما کار می کند، بزرگترین موانع شما چیست و چگونه مانع بهبود و افزایش رتبه سایت شما شده اند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، با خدمات آنالیز سئو سایت می توانید به نقاط قوت و ضعف سایت خود بپردازید و راه را برای افزایش درآمد هموارتر کنید.
چرا بررسی سئو سایت مهم است؟
درک و بینشی که از بررسی و انالیز سایت خود به دست می اورید، به شما این فرصت را می دهد که تجربه بهتری را برای کاربران و بازدیدکنندگان به ارمغان بیاورید. این درک و فهم به بهتر کردن محتوای سایت نیز کمک کرده و باعث بهتر شدن روابط سایت شما با گوگل نیز می شود.
به بیان ساده، تجزیه و تحلیل سئو برای رتبه بالاتر، گسترش دسترسی، افزایش ترافیک و رسیدن به اهداف کسب و کار ضروری است.
با استفاده از تجزیه و تحلیل، تصمیمات استراتژی بهتری گرفته می شود که زمان و منابع مصرف شده را کاهش می دهد. بدون انالیز دقیق سئو سایت شما، تصمیم گیری درست و آگاهانه برای بهبود رتبه سایت خود در SERP، تقریبا غیرممکن است.
چرا باید آنالیز سئوی خود را به ویکی دمی بدهیم؟
شاید این سوال برای شما هم پیش آید که چرا باید انالیز کلی سایت خود را به ویکی دهیم و از ابزارهای رایگان استفاده نکنیم؟ در جواب این سوال باید بگوییم که قطعا استفاده از ابزارها مقرون به صرفه تر بوده است؛ اما شما نمی توانید یک گزارش جامع از مشکلات سایت را به صورت یکجا به همراه داشتن استراتژی در جهت رفع آن ها داشته باشید. خیلی از ابزارها، به صورت تخصصی برای یک بخشی از سئو فعالیت می کنند و ابزارهایی هم که به صورت جامع هستند، اکثرا پولی بوده و کار با آنها راحت نیست. تیم ویکی دمی با بررسی رقبا، [font=]مشاوره سئو حرفه ای و آنالیز نقاط قوت و ضعف سایت شما، گام به گام همراه شما خواهد بود تا به رفع آن مشکلات بپردازید و درآمد خود را نیز افزایش دهید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.