علت ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی به صورت تیتر وار بعلاوه آموزش رفع خطا
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


علت ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی به صورت تیتر وار بعلاوه آموزش رفع خطا
• مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
• خم شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی
• گیر کردن اجسام در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی


مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
یکی از علت های اصلی نمایش ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی، مسدود بودن فیلتر پمپ تخلیه می باشد. بنابراین در صورت مشاهده ی ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی، لازم است تا فیلتر پمپ تخلیه دستگاه را به دقت بررسی کنید. به همین منظور باید ابتدا برق دستگاه را از پریز برق جدا کنید. و سپس به منظور بررسی فیلتر پمپ تخلیه، باید پوشش فیلتر پمپ تخلیه را بردارید. شیلنگ تخلیه را جدا کنید. ممکن است مقداری آب درون دیگ وجود داشته باشد، بنابراین برای این که آب در محل سرازیر نشود، بهتر است برای جمع آوری آب از یک سطل یا کاسه استفاده کنید. سپس باید فیلتر پمپ تخلیه را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا آن را خارج کنید. در صورتی که فیلتر پمپ تخلیه کثیف باشد، می تواند آن را با آب گرم تمیز کنید. قسمت های داخلی محفظه ی فیلتر پمپ تخلیه را با یک برس یا پارچه تمیز کنید.
بعد از تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه، باید آن را دوباره به داخل ماشین لباسشویی برگردانید. بنابراین با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت، درپوش را دوباره روی فیلتر پمپ تخلیه قرار دهید. حال باید ارور OE از صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما پاک شود. در غیر این صورت احتمالا مشکل از قسمت دیگری است. همچنین شما می توانید با تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید. در صورت خراب شدن فیلتر، لازم است که فیلتر را تعویض کنید.

خم شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی
خم شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی، می تواند یکی دیگر از علت های ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی باشد. به همین منظور باید ماشین لباسشویی را به اندازه ی کافی از دیوار دور کنید تا بتوانید به پشت ماشین لباسشویی دسترسی داشته باشد. سپس باید به قسمت پشت ماشین لباسشویی نگاه کنید و بررسی کنید که شیلنگ تخلیه خم نشده باشد، ممکن است شیلنگ تخلیه بین قسمت پشت ماشین لباسشویی و دیواره گیر کرده باشد. در صورتی که شیلنگ تخلیه خم شده باشد، آب نمی تواند به درستی جریان یابد و تخلیه شود. بنابراین باید مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه خم نشده باشد و مستقیم باشد و هیچ انسدادی هم نداشته باشد. بنابراین در صورتی که شیلنگ تا نخورده باشد و یا انسداد نداشته باشد، باید ارور OE پاک شود.

گیر کردن اجسام در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
برای این منظور باید پمپ تخلیه را به دقت بررسی کنید. پمپ تخلیه در داخل ماشین لباسشویی قرار دارد. برای بررسی پمپ تخلیه، باید پمپ تخلیه را خارج کنید و آن را بررسی کنید. این کار را فقط در صورتی می توانید انجام دهید که تخصص کافی در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را دارا باشید. در غیر این صورت توصیه می کنیم که به هیچ عنوان اقدام به بررسی و تعمیر دستگاه نکنید. زیرا ممکن است هم به خود و هم به دستگاه آسیب برسانید. بنابراین در صورتی که تخصص کافی در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را ندارید، حتما با یک مرکز تعمیرات تخصصی محصولات ال جی تماس بگیرید و تعمیرات را به آن ها بسپارید.


مطلبی که مطالعه کردید از مجموعه مقالات آموزشی سایت دیبا پشتیبان ایرانیان بوده است ، در صورت تمایل می توانید این مقاله را به طور کامل از طریق لینک زیر مطالعه کنید :

https://www.dibaposhtiban.ir/oe-error-washing-machine-lg/

همچنین اگر در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی به مشاوره رایگان و یا تعمیرکار متخصص نیاز دارید می توایند با نمایندگی تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل بفرمایید .پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.