راه های جلوگیری از چروک شدن لباس ها بعد از شستشو
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموشراه های جلوگیری از چروک شدن لباس ها بعد از شستشو
چروک شدن لباس ها بعد از شستشو در ماشین لباسشویی برای هیچ کس خوشایند نیست. اما همواره راه هایی برای جلوگیری از وقوع این مشکل وجود دارد که با رعایت آن ها احتمال چروکی لباس ها بسیار پایین می آید. در ادامه این راهکار ها فهرست شده اند.


جداسازی لباس ‌ها برای جلوگیری از چروک شدن بعد از شستشو
برای شستشوی بهتر و چروک نشدن لباس‌ها، باید بر اساس نوع الیاف، رنگ و جنس، آن ها را تفکیک کرد. لباس‌ های ظریف و سبک را با هم، و لباس ‌های ضخیم و سنگین را با هم در لباسشویی بریزید. این جداسازی بر اساس جنس، از چروک شدن لباس ‌ها جلوگیری به عمل می آورد. برای هر گروه از لباس ها برنامه شستشوی متناسبی وجود دارد که باید بر آن اساس تنظیم شود. حتما لباس هایی که رنگ ها و الیاف مختلف دارند را باید جداگانه به ماشین لباسشویی بریزید. در این صورت، هم کیفیت شستشو به حداکثر می رسد و هم اینکه از چروک شدن لباس ها جلوگیری می شود.


استفاده از نرم کننده ها برای جلوگیری از چروکی البسه
استفاده از مایع های نرم کننده لباس برای شستشو، باعث نرم تر شدن لباس ها و چروک نشدن آن ها خواهد شد. علاوه بر این، لباس ها بعد از تمام شدن شستشو، بوی بسیار مطبوعی خواهد داشت. در صورت استفاده بیش از حد از مایع نرم کننده، ماشین لباسشویی نمی تواند طی شستشو و آبکشی لباس ها آن ها را به طور کامل از بین ببرد. باقی مانده مایع نرم کننده در صورت شسته نشدن از روی لباس ها، به صورت لک جا بر جای خواهد ماند.


استفاده از قابلیت اتو کشی آسان
بسیاری از لباسشویی های دوو دارای قابلیتی به نام EASY IRON و یا اتو کشی آسان هستند. به این ترتیب با روشن کردن این ویژگی چروک های عمیق بعد از اتمام شستشو از بین خواهد رفت و باعث اتو کشی بسیار راحت تر خواهد شد.


وارد کردن دمای مناسب در هنگام وارد کردن برنامه شستشو
یکی از علت ‌های مهم چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی انتخاب دمای نامناسب برای شستشوی لباس‌ ها است. برای شستشو متناسب با جنس الیاف لباس، باید دمای مناسبی هنگام وارد کردن برنامه شستشو وارد کرد. هر اندازه که دمای شستشوی لباس ‌ها بالا تر باشد، لباس ‌ها بیشتر چروک می شوند. بهترین دما برای شستن لباس ‌ها دمای 30 درجه سانتیگراد است.

این مطلب از سایت دیبا پشتیبان ایرانیان و از لینک زیر استخراج شده است . در صورت تمایل می توانید وارد لینک زیر شوید و این مطلب را به طور کامل مطالعه بفرمایید .

https://www.daewooposhtiban.com/washing-machine/wrinkles-clothes/

همچنین اگر در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی دوو به مشاوره رایگان یا تعمیر دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو نیاز دارید می توانید با نمایندگی تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل بفرمایید .پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.