خرید ملک در استانبول - خرید خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموشتمام کسانی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه را دارند، باید با بهترین محله های استانبول برای خرید خانه در استانبول و اجاره خانه، آشنا باشند. خرید ملک و اجاره خانه، علاوه بر اینکه یک نوع سرمایه گذاری در ترکیه، محسوب می شود، بلکه امکان اخذ اقامت، شهروندی و پاسپورت ترکیه را برای متقاضی، میسر میکند.

در این راستا، شهر استانبول از شهرهای مهم و بزرگ ترکیه محسوب میشود که از شرقی ترین نقطه تا غربی ترین منطقه آن 4 ساعت فاصله است. از این رو تنوع قیمت با توجه به نوع ساختمان مد نظر اعم از تجاری یا خرید آپارتمان در استانبول و یا خرید ویلا و اجاره آنها، پیشنهاد های متفاوتی وجود دارد. در استانبول با حداقل هزینه 35 هزار دلار می توان صاحب خانه شد. اما این مبلغ برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و اخذ اقامت باید 250 هزار دلار باشد.


خرید خانه در استانبول
در زیر به پرطرفدارترین و بهترین محله های استانبول برای خرید و اجاره ملک و خانه، اشاره کرده ایم. هریک از این محله ها دارای شرایط و امکانات مخصوص به خود هستند.
بهترین محله با توجه به شرایط و سرمایه مد نظر شما برای املاک در استانبول، متفاوت خواهد بود. اینکه شما به دنبال چه جور اقلیم و خانه و شرایطی هستید، بسیار تعیین کننده میباشد. بنابراین برای خرید خانه در استانبول اطلاع یافتن از بهترین محله های در زیر آمده را از دست ندهید.
منطقه اسن یورت esenyurt استانبول
محله اسن یورت، منطقه اروپایی استانبول و قسمتی از شهرداری شهر و جزو منطقه بیلیکدوزو است. این منطقه در حال رشد چشمگیری است و در حال حاضر از مناطق ارزان استانبول محسوب میشود، اما در آینده برای این منطقه، راهی روشن و متفاوت پیش بینی شده و سرمایه گذاری در آن بسیار مفید است.
نکته بسیار مهم این که دولت ترکیه در ژانویه سال 2021 اعلام نموده که اتباع خارجی در این محله و محله های اطراف و وابسته به اسن یورت حق اجاره کردن ملک را ندارند.
میانگین قیمت در این منطقه برای هر متر مربع آپارتمان 5783 لیر بوده و با افزایش قیمت 3.2 % روبرو بوده است.
اسن یورت دارای 4 مرکز فرهنگی به نام های زیر میباشد:
  • ینی کنت[*]اسن یورت[*]یونوس بالتا[*]سعادت دره

معرفی بهترین محله های استانبول برای خرید ملک در ادامه :
امضاي کاربر :

https://mohajermag.ir/
مجله مهاجرت | بهترین و جدیدترین روشهای مهاجرت، اخذ ویزا و اقامت کاری تحصیلی پناهندگی
پرتو کلینیک - درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.