روش ها و مراحل شارژ کولر گازی اجنرال
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
کولر گازی یکی از ابزار هایی است که مراقبت از آن بسیار اهمیت دارد و در زمره وسایلی می باشد که وظیفه اش تهویه مطبوع است. زمانی که این دستگاه های خنک کننده از گاز مبرد خالی می شوند، در نتیجه اسپیلت شما به درستی کار نخواهد کرد و عمل خنک کردن نیز به خوبی اعمال نمی شود. در این مقاله سعی بر این داریم که شما را با موضوعی تحت عنوان روش ها و مراحل شارژ کولر گازی اجنرال و علائم کمبود گاز کولر گازی صحبت کنیم. بنابراین توصیه می کنیم که تا انتهای محتوا با نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران همراه باشید تا بتوانید در لحظه های حساس بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.
روش ها و مراحل شارژ کولر گازی و علائم کمبود گاز کولر گازی:
زمانی که دستگاه شما به خوبی کار نمی کند و باد خنک از خودش تولید نمی کند (علت خنک نکردن کولر گازی اُجنرال) باید علت آن را جویا شوید که چرا و به چه علت چنین اتفاقی افتاده است؟! همچنین باید اطلاعات خود را در حوزه انواع شارژ گاز کولر بالا ببرید. البته نا گفته نماند که این روز ها چنین اموری را تکنسین ها و متخصصین خبره و حرفه ای، به دو صورت وزنی و ترازو انجام می دهند. در این بخش می خواهیم به صورت جامع و کامل موضوع (انواع روش های شارژ کولر گازی) را شرح دهیم این روش ها عبارتند از:
الف) شارژ گاز وزنی با ترازو

شارژ گاز وزنی با ترازو
یکی از مهم ترین روش ها که به صورت کاملا اصولی انجام می شود شارژ گاز وزنی میباشد دراین روش گاز به واسطه ترازوهایی که مختص این کار است وزن می شود و با این کار عملیات به پایان می رسد. برای نمونه اگر دستگاه شما به خوبی خنک نمی کند و در حالت عادی نیاز به نیم کیلو گرم شارژ دارد این ترازو ها این کار را به درستی و دقیق انجام می دهند. یا اگر 7 متر لوله کشی میان دو تکه پنل اسپیلت صورت گرفته است، مقداراین گاز 40 گرم می باشد. به همین دلیل است که می گوییم این روش از بهترین ترفند هایی است که در بخش های بعدی برایتان شرح می دهیم.
ب) شارژ گاز آمپری

شارژ گاز آمپری
همان طور که از نامش پیدا است مقدار شارژ از طریق آمپرتری صورت می گیرد که به کولر شما متصل می شود. اگر توجه کرده باشید، هر سیستمی دارای یک میزان بر و یک آمپراژ مصرفی می باشند. کولر شما یک برچسب فنی دارد که تکنسین هایی که در این مورد تخصص دارند، می دانند این آمپراژ باید چه عددی داشته باشد یا چه عددی را نشان دهد. با توجه به این برچسب فنی عدد گاز تنظیم و کنترل می شود. شاید برایتان سوال باشد که چگونه این عدد را باید تشخیص داد؟!
برای خواندن ادامه ی مطلب بالا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
https://generalelectricrepairco.com/ogeneral-split-gas-charge/

همچنین در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال درمورد اسپیلت میتوانید با تعمیر کولر گازی اجنرال جنوب تهران تماس حاصل کنید.

تعمیر
کولر گازی اجنرال جنوب تهران

امضاي کاربر :
نمایندگی جنرال الکتریک ، تنها نمایندگی رسمی جنرال الکتریک در ایران،ارائه دهده ی کلیه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.