تحصیل در کانادا
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
با توجه به اینکه کانادا بورسیه های زیادی برای دانشجویان در نظر می گیرد شما با رزومه خوب می توانید بورسیه بگیرید. در نتیجه بسته به میزان آن تمام یا بخشی از هزینه های خود را کاور کنید. احتمال اخذ بورسیه بستگی به مقطع تحصیلی شما دارد. به این معنی که 80 درصد بورسیه ها به دانشجویان دکتری، 15 درصد به دانشجویان کارشناسی ارشد و 5 درصد به دانشجویان کارشناسی تعلق می گیرند. این بورسیه ها توسط دولت یا دانشگاه های کانادا داده می شوند. برای
تحصیل در کانادا
می توانید بورسیه مورد نظرتان را از طریق وبسایت دانشگاه ها و موسسات پیدا کنید و
هزینه تحصیل در کانادا
را پوشش دهید. برای مشاوره رایگان با مشاوران مای‌ آرمان با شماره زیر تماس بگیرید. مشاوران مای آرمان خود مدتی را در خارج از کشور تحصیل، کار و زندگی کرده اند. پس مشاوره کاملا ملموس و زنده ای به شما ارائه می دهند.
پاسخ ها
بهترین Rankings دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۲۲
🇨🇦
کانادا همواره مقصدی محبوب برای ادامه تحصیل دانشجویان بوده است. این کشور علاوه بر داشتن دانشگاههایی خوب و با کیفیت، شرایط مناسبی نیز برای دریافت شهروندی ایجاد کرده است تا بتواند نیروهای متخصص و ماهر را به خود جذب نماید. در ادامه به معرفی بهترین دانشگاههای کانادا بر اساس رتبه بندی آموزش عالی تایمز در سال ۲۰۲۲ می پردازیم.

مهاجرت از طریق تحصیل به کانادا


«=» نشان از اشتراک در جایگاه است.

۱- دانشگاه تورنتو، رتبه ۱ کانادا، =۱۸ جهانی University of Toronto (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/university-toronto)
۲- دانشگاه بریتیش کلمبیا، رتبه ۲ کانادا، ۳۷ جهانی University of British Columbia (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/university-british-columbia)
۳- دانشگاه مک گیل، رتبه ۳ کانادا، ۴۴ جهانی McGill University (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/mcgill-university)
اقامت کانادا

۴- دانشگاه مک مستر، رتبه ۴ کانادا، =۸۰جهانی McMaster University (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/mcmaster-university)
۵- دانشگاه مونترال، رتبه ۵ کانادا، =۸۸ جهانی University of Montreal (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/university-montreal)
۶- دانشگاه آلبرتا، رتبه ۶ کانادا، ۱۲۵ جهانی University of Alberta
(https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/university-alberta)
(https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/mcgill-university)
مهاجرت از طریق تحصیل به ایتالیا
۷- دانشگاه اتاوا، رتبه ۷ کانادا، =۱۶۲ جهانی University of Ottawa (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/university-ottawa)
تحصیل پزشکی درکشور کانادابراي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.