ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ
در این مقاله که توسط مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ دیبا پشتیبان تهیه شده است ابتدا باید شرح دهیم که ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ شما به این معنی است که ماشین لباسشویی مقدار زیادی کف صابون را در درام ماشین لباسشویی تشخیص می دهد یا همانطور که سامسونگ آن را توصیف می کند، “شرایط کف کردن بیش از حد” است. واشرهای سامسونگ دارای یک عملکرد کنترل کف هستند که در صورت شناسایی، سعی می کنند کف را کاهش دهند، اما اگر نتوانند آنها را کاهش دهند، خطای SUD را نشان می دهند. زمانی که واشر چرخه را متوقف می کند، کد SUD نمایش داده می شود تا کف ها پخش شوند. علت این مشکل معمولاً استفاده بیش از حد از مواد شوینده یا نوع مواد شوینده استفاده شده است، که ممکن است نامناسب و نامرغوب باشد.
سامسونگ استفاده از شوینده هایی با بازدهی بالا (HE) را توصیه می کند که به طور خاص برای ماشین های لباسشویی لودر جلویی با راندمان بالا طراحی شده است. شوینده HE (High Efficiency) دارای قابلیت تمیز کنندگی با کارایی بالا و با خاصیت کف کردن کم است. مواد شوینده ای که بازدهی بالایی ندارند، معمولاً دارای خاصیت کف کردن بالایی هستند و باعث ایجاد مقدار زیادی کف در دستگاه شما می شوند؛ که این مسئله عامل ایجاد ارور SUD در ماشین لباسشویی شما می شود.
به جای ارور SUD، برخی از واشرهای سامسونگ ممکن است‌ کد خطای 5 بعدی یا SD را نمایش دهند. کد خطای 5D یا SD همان ارور SUD است و واشر مقدار زیادی کف صابون را شناسایی کرده است. باید به طور خودکار مکث کند و منتظر بماند تا کف ها از بین بروند. اطمینان از استفاده از مواد شوینده با راندمان بالا، عدم استفاده زیاد از مواد شوینده، حذف باقی مانده مواد شوینده از ماشین لباسشویی و تمیز کردن فیلتر پمپ تخلیه باید مشکل را حل کند.


این مطلب از سایت رسمی دیبا پشتیبان ایرانیان استخراج شده است . در صورت تمایل می توانید وارد لینک زیر شوید و این مقاله را به طور کامل مطالعه بفرمایید :


https://www.samsungposhtiban.com/washing-machine/sud-error-code/


هچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و یا ثبت درخواست تعمیرکار می توانید از طریق لینک زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید :
https://www.lgposhtiban.com/repairing-washing-machine/

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.