هزینه عمل جراحی بواسیر (هموروئید) با لیزر ۱۴۰۱
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
به محض اینکه علائم هموروئید را احساس کردید، باید برای درمان این بیماری با پزشک مشورت کنید. هر چقدر دیرتر برای درمان اقدام کنید، بیماری پیشرفت کرده و درمان آن پیچیده تر میشود، و به همان نسبت هزینه های درمان نیز افزایش خواهد یافت.
بیماری بواسیر یا همان هموروئید، در اثر متورم شدن یا گشاد شدن دیواره شبکه ای از سیاهرگ ها ایجاد میشود. در اثر این بیماری زائده ای متورم و نرم در مقعد و یا خارج از آن بر روی دریچه ایجاد میشود. این بیماری دارای دو نوع داخلی ( هموروئید داخل کانال مقعد است) و خارجی ( خارج از مقعد بر روی دریچه آن) است.
علت این بیماری اعمال فشار به مقعد برای خروج مدفوع، رابطه مقعدی، زایمان، بارداری و … است. از علائم هموروئید نیز می توانیم به درد، احساس خارش و سوزش، خونریزی و نیاز مداوم برای دفع مدفوع اشاره کنیم.
هزینه عمل بواسیر با لیزر

لیزر روش نوین درمان بواسیر است، این عمل سرپایی در کلینیک و بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود. مزایا و برتری های مختلف این درمان در مقایسه با دیگر روشها، مثل اینکه بدون درد و خونریزی است، باعث شده تا بیماران زیادی متقاضی انجام آن باشند.
عوامل مختلفی در تعیین هزینه لیزر هموروئید نقش دارند. به طور مثال نوع بواسیر (داخلی و خارجی)، درجه بواسیر، محل قرارگیری هموروئید، نوع لیزر و شهری که درمان را در انجام میدهید، در تعیین هزینه درمان اثر گذار هستند. بنابراین نمی توان یک قیمت مشخص را برای همه افراد تعیین کرد.


برای تعیین هزینه باید بیمار توسط پزشک معاینه و یا به صورت آنلاین (از طریق واتساپ) نوع و درجه بواسیر تشخیص داده شود.


هزینه عمل بواسیر با لیزر در مقایسه با روشهای جراحی سنتی بسیار کمتر خواهد بود. لیزر نه تنها مطمئن ترین و بهترین روش برای درمان این بیماری است، بلکه با انجام لیزر هزینه های مربوط به بستری در بیمارستان، داروی بیهوشی، دوران نقاهت و … حذف میشوند.
آیا بیمه هزینه جراحی بواسیر با لیزر را تقبل می کند؟
لازم به ذکر است که بیمه ها درمانی هزینه عمل های سرپایی که کمتر از ۶ ساعت به طول بیانجامد را پرداخت نمی کنند. به طبع هزینه عمل بواسیر با لیزر را نیز تقبل نخواهند کرد.


لازم به ذکر است که برخی از بیمه های تکمیلی این هزینه را بر عهده می گیرند. در این مورد باید با طرف بیمه تکمیلی خود مشورت کنید.


هزینه عمل بواسیر (هموروئیدکتومی)
هموروئیدکتومی روش قدیمی تر و جراحی سنتی این بیماری است. هموروئیدکتومی را می توانید در بیمارستان خصوصی یا دولتی انجام دهید. هموروئیدکتومی را باید تحت بیهوشی انجام دهید و مجبور هستید چند روزی را در بیمارستان بستری شوید. مهمترین ایراد این درمان درد شدید آن پس از جراحی است.


هزینه هموروئیدکتومی معمولاً توسط بیمارستان مربوطه تعیین میشود و مجموعه ای از هزینه های بیمارستان، دستمزد پزشک، هزینه بیهوشی، بستری در بیمارستان و … می باشد. که البته باید به این هزینه ها، هزینه از کارافتادگی چند ماهه بیماری را نیز اضافه کرد.از آنجایی که باید برای هموروئیدکتومی حداقل ۲ شبی را در بیمارستان بستری بود، پس بیمه درصدی از هزینه های درمان را پرداخت می کند، ولی با این حال هزینه های جراحی بیشتر از لیزر است.
منبع : هزینه عمل بواسیر با لیزر در تهران - کلینیک نوین
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.