بهترین دکتر جراح فیستول مقعدی در تهران
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


فیستول مقعدی یکی از عارضه هایی است که می تواند باعث ایجاد درد، ناراحتی، خونریزی و ترشحات عفونی در ناحیه مقعد شود. چنین علائم آزاردهنده ای معمولا باعث خجالت و ناراحتی در بیماران می شود و به همین دلیل مبتلایان به دنبال دکتر متخصص و جراح فیستول برای درمان این عارضه هستند.
در این مقاله شما را راهنمایی می‌کنیم که برای درمان این عارضه به چه دکتری مراجعه کنید و بهترین جراح فیستول در تهران چه کسی است؟
آشنایی با بیماری
فیستول مقعدی به طور کلی در بین کسانی که آبسه درمان نشده داشته اند شایع تر است. این عارضه زمانی ایجاد می شود که عفونت آبسه به طور کامل بهبود نیابد و باعث ایجاد یک مسیر غیر طبیعی بین دو عضو از مقعد شود.
دلایل و علائم
معمولا آبسه مقعدی اصلی ترین علت ایجاد فیستول شناخته می شود. اما عوامل دیگری هم در ایجاد این بیماری تاثیر گذارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم:
  • دیورتیکولیت[*]بیماری های التهابی روده مثل کرون[*]عوارض جراحی در نزدیکی مقعد[*]سرطان رکتوم[*]ضربه[*]بیماری‌ها و عفونت های جنسی [*]سرطان روده و رکتوم
شایع ترین علائم فیستول مقعدی به شرح زیر است:
  • احساس درد در ناحیه مقعد[*]ایجاد برآمدگی و التهاب[*]قرمز شدن پوست مقعد[*]مشاهده سوراخ در نزدیک مقعد[*]خروج ترشحات، خونابه و عفونت
برای درمان فیستول به چه پزشکی مراجعه کنیم؟
برای تشخیص این بیماری می‌توانید به پزشک عمومی، متخصص گوارش و پزشک جراح عمومی مراجعه کنید. اما با توجه به اینکه بیماری فیستول بصورت خود به خود یا با دارو درمان نمی‌شود، برای درمان قطعی این عارضه باید یکی از روش های لیزر و جراحی را انجام دهید.
بنابراین توصیه می کنیم که از همان ابتدا به یک پزشک جراح عمومی که تجربه عمل موفق این عارضه را داشته باشد مراجعه کنید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.
اگر در حین جراحی فیستول به بافت اطراف مقعد یا عضلات اسفنکتر آسیبی وارد شود، احتمال بروز بی اختیاری وجود خواهد داشت. همچنین جراحی عوارضی مثل عفونت و بازگشت دوباره بیماری را به همراه دارد.
زمان مراجعه
توصیه میکنیم که به محض مشاهده علائمی که در بالا گفته شد، برای معاینه و تشخیص علائم بیماری به پزشک مراجعه کنید. زیرا فیستول یک عارضه عفونی است و اگر به موقع برای درمان آن اقدام نکنید، عفونت پیشرفت می‌کند و تعداد مسیرهای آن افزایش می‌یابد و شرایط درمان پیچیده‌تر خواهد شد.
بهترین دکتر فیستول در تهران
بسیاری از مبتلایان به این بیماری هنگام مواجهه با چنین علائمی نمی‌دانند که باید به چه پزشکی مراجعه کنند و بهترین جراح فیستول چه کسی است؟ پزشک خوب برای درمان این عارضه باید شرایط زیر را داشته باشد:
  • از تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی و لیزر فیستول برخوردار باشد[*]سابقه درمان های موفق و رضایت بالای بیماران را داشته باشد[*]توضیحات جامع درباره بیماری و روش درمان عارضه را به بیمار ارائه دهد[*]بیمار را از طول دوران نقاهت، عوارض احتمالی و هزینه روش درمانی مورد نظر آگاه کند[*]وقت کافی برای پیگیری و بررسی شرایط بیمار بعد از جراحی و لیزر را داشته باشد[*]علاوه بر جراحی به روش لیزر نیز مسلط باشد

بهترین دکتر جراح فیستول مقعدی در تهران - درمان کلینیک


پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.