سرعت ماشین شارژی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
سرعت ماشین شارژی


بیشتر ماشین‌های اسباب‌بازی گران قیمت در این لیست به علت نادر بودنشان یا به دلیل اینکه نمونه‌هایی از اسباب‌بازی‌های دهه 1950 یا حتی پیش از آن هستند، ارزشمند هستند. با این حال، نسل جدیدی از کلکسیونرها هستی دارند که دوست دارند مدل‌های گران‌قیمتی از ماشین‌هایی بخرند که از مواد گران‌قیمت ساخته شده‌اند و فقط برای نمایش در عقیده گرفته شده‌اند و با آن‌ها بازی نمی‌کنند.

این نیسان فیرلیدی Z432 پلاتینیوم بدست Tomica با قیمت 80000 دلار ساخته و فروخته شد، ولی حتی این در مقایسه با مدل‌های میلیون دلاری خودروهای لامبورگینی و بوگاتی ساخته شده با زر و سنگ‌های قیمتی کمرنگ است.

2
Dinky WE Boyce Delivery Van - 25,450 دلار
Dinky WE Boyce Delivery VanVia dinkyclub.com
ون تحویل Dinky WE Boyce که در حراجی به قیمت 25450 دلار در سال 2008 فروخته شد تقریباً به قدمت خود شرکت اسباب‌بازی دینکی است! این شرکت در سال 1934 راه اندازی شد و این ون ماکت کوچک نام دوچرخه‌فروشی لندن WE Boyce را دارد که در دهه 1930 محبوبیت داشت اما در دهه 1960 از پیشه افتاد.

کارشناسان دینکی اندیشه می کنند که این فقط نمونه بازمانده از کامیون اسباب بازی WE Boyce است که فقط به جمع آوری آن و البته ارزش آن می افزاید.

1
چهلمین سالگرد Hot Wheels - 140000 دلار
چهلمین سالگرد Hot Wheels از راه pinterest.ca
مانند مدل‌های پلاتینیوم و زرین سوپراسپرت‌ها، خودروی Hot Wheels که به فراخور 40 سالگی به‌ویژه ساخته شد و 140000 دلار ارزش داشت، هرگز پیمان فقدان با آن بازی شود.

شاید خجالت آور به عقیده برسد که قرار است اسباب بازی ها الی فرجام عمر در ویترین نگهداری شوند، ولی این "اسباب بازی" بی همتا از طلای سفید ساخته شده و با بیش از 2000 الماس برای جشن چهلمین سالگرد راه اندازی شرکت اسباب بازی Hot Wheels ساخته شده است. در سال 2008. در حال حاضر، این گران‌ترین اسباب‌بازی Hot Wheels است که تا کنون ساخته شده است، اما چه کسی می‌داند که چه زمانی ممکن است یک مدل نادر و قدیمی‌تر در حراج بها فوقانی داشته باشد؟
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.