درباره اسپانیا
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


آخرین به روز رسانی در 01 مارس 2022 به اشتراک بگذارید
فکر می‌کنید اسپانیا تماماً خورشید، شن و ماسه است؟ با لیست 30 درستی ما در باره اسپانیا که شدنی است ندانید دوباره فکر کنید.

در مورد اسپانیا چقدر می دانید؟ اگر به این کشور کوچ می کنید، ایده نکویی است که کمی بیشتر در باره خانه جدید خویش بیاموزید. برای کمک به شما، لیستی از حقایق مورد علاقه خویش در باره اسپانیا را که شدنی است ندانید اجتماع کرده ایم. از برهنگی قانونی گرفته الی موش‌های جادویی، و همه چیز در این میان، در اینجا 30 حقیقت آموزنده و جالب هستی دارد که ممکن است شما را شگفت‌زده کند.

بابل
می خواهید در تولدو صحبت کنید؟ یا در کوردوبا گفتمان کنید؟ با برنامه یادگیری زبان Babbel از ماجراجویی اسپانیایی خود بیشتر سهم ببرید. طیف وسیعی از دوره های حرفه ای زبان اسپانیایی آنها باعث می شود که در کمترین زمان مانند یک محلی صحبت کنید. امروز Babbel را دانلود کنید و سفر اسپانیایی خویش را آغاز کنید!

بابل
برنامه را دریافت کنید
1. دومین کشور کبیر اتحادیه اروپا
اسپانیا - یا پادشاهی اسپانیا، به این مملکت عنوان رسمی خویش را می دهد - بعد از فرانسه، دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا است. اگر جزایر قناری و مناطق اسپانیایی در راستا خط ساحلی شمال آفریقا را در نظر بگیرید، مساحت آن حدود 506000 کیلومتر چهارگوش است.

2. یک بار چندی پادشاهی جداگانه
مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر، چیزی که ما به عنوان اسپانیای معاصر می شناسیم، زمانی مجموعه ای از پادشاهی های منفرد بود. در سده پانزدهم زمانی که فرناندو آراگون و ایزابل از کاستیل زناشویی کردند و پادشاهی های مربوطه خویش را همبسته کردند، این امر تغییر کرد. و اگر اندیشه می کردید یادگیری یک زبان جدید به اندازه کافی مشکل است، اغلب این پادشاهی ها زبان ویژه به خویش را نیز داشتند!

3. منزل دومین زبان پرمخاطب جهان
تخمین زده می شود که حدود 440 میلیون اسپانیایی زبان مادری در سراسر عالم هستی دارد که پس از ماندارین در رتبه دوم پیمان دارد. ولی در حالی که اسپانیایی زبان رسمی اسپانیا است، زبان‌های منطقه‌ای کاتالان، باسک (Euskara) و گالیسی (Galego) تمامی در مناطق مربوطه خویش حائز چگونگی رسمی هستند.

زنان در حال گفتگو با اسپانیا
4. برهنگی در اسپانیا قانونی است
با آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های معتدل و مرطوب، شدنی است وسوسه شوید زمانی که در اسپانیا هستید از خانه خارج شوید. با 3000 ساعت آفتابی در سال، مکان‌های بهتری نیز برای برنزه کردن خود هستی دارد. و هر طبیعت‌گرد تازه‌ای در آنجا دلشاد می‌شود که بداند برهنگی در اسپانیا قانونی است، اگرچه در بسیاری از مکان‌ها نامناسب تلقی می‌شود.
راهنمای اخذ اقامت اسپانیا


5. حائز پنجمین جمعیت در اروپا است
اسپانیا منزل 47 میلیون تن است و اگرچه ممکن است اندیشه کنید شلوغ به عقیده می رسد، در واقعیت، سه چهارم جمعیت در مناطق شهری حیات می کنند. به عنوان مثال، حدود 6.5 میلیون تن در ناحیه بزرگ مادرید زندگی می کنند، در حالی که 5.5 میلیون نفر در منطقه بزرگ بارسلونا حیات می کنند. این بدان معناست که هر دو شهر جمعیت بیشتری نسبت به نیوزلند دارند.

6. ملت اسپانیا اغلب عمر می کنند…
طبق آمار، اسپانیا با 83 سال بیشترین امید به حیات را در بین کشورهای OECD دارد. فقط ژاپنی ها امید به زندگی بالاتری دارند. ارقام نشان می دهد که نسوان اسپانیایی بیشتر از همتایان فوت شد خویش حیات می کنند: 85 سنه در مقایسه با 79 سنه برای مردان.

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.