تابلو برق
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
تابلو برقبازديد : 26
تابلو برق صنعتی


تابلو برق یا مرکز بار چیست؟
تابلو برق اساسا یک جعبه خدمات است که یک خط برق اصلی را به منزل متصل می کند و جریان های الکتریکی را در مدارهای مختلف درون خانه پخش می کند. کلیدهای مدار و فیوزها تضمین می کنند که در طول پخش برق به مدارهای گوناگون جریان اضافی وجود نداشته باشد.

هنگامی که درب پنل را مفتوح می کنید، می توانید به تمام کلیدهای مدار یا فیوزها دسترسی داشته باشید. معمولاً یکی از این پانل ها تمام مدارهای منزل را تغذیه می کند، اما ممکن است موقعیتی هستی داشته باشد که "پانل فرعی" دیگری وجود داشته باشد که به یک منطقه اختصاصی مشابه یک آشپزخانه جدید خدمت می کند.

ویدیوی ویژه
قطع کننده مدار
کلیدهای مدار را خواهید دیدن که در پانل روی هم چیده شده اند و با اهرمی کنترل می شوند که آن را در موقعیت "روشن" یا "خاموش" قرار می دهد. وانگهی در رأس پنل یک مدارشکن دو قطبی به اسم "Main" مشاهده خواهید کرد. آن قطع کننده تمام نا پانل در قطع کننده های مدار را مهار می کند. قطع کننده اصلی برای روشن یا خاموش کردن تمام مدارها در یک سررسید بهره‌گیری می شود. در کلید اصلی می توانید ظرفیت آمپر تابلو برق را نیز مشاهده کنید. بریکر اصلی حائز شماره ای است که ظرفیت آمپر آن را مشخص می کند، به عنوان مثال، "100" یا "150". امروزه سرویس 100 آمپر کمینه مجاز بر اساس دین نامه در ساخت و سازهای مسکونی است، بنابراین 150 آمپر بسیار رایج است. تابلوهای برق نیز در دو پیکربندی 200 آمپر و 400 آمپر عرضه می شوند.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.