تابلو برق خاص
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
تابلو برق خاصبازديد : 86
sateltablo

جعبه قطع کننده مدار، تابلو خدمات برق، یا مرکز بار همه اصطلاحاتی هستند که به یک چیز اشاره دارند: جعبه فلزی که برق را در مناطق مختلف خانه شما توزیع می کند. این شامل قطع کننده های مدار است که سیم کشی هر یک از این مناطق را از وضعیت اضافه بار محافظت می کند. در اینجا حقایقی در مورد جعبه شکن شما وجود دارد که ممکن است به شما درک اولیه ای از آن بدهد: 1) عملکرد جعبه قطع کننده مدار شما این است که میزان برق وارد شده به خانه شما و جایی که ایمن می رود را تنظیم می کند. 2) اگر صاحب خانه بخواهد وسایل برقی زیادی را به برق وصل کند، یا قطع شود، کلید قطع می‌شود و برق قطع می‌شود، که سیم‌کشی برق، وسایل الکترونیکی ظریف و لوازم خانگی را از سرخ شدن نجات می‌دهد.

کلید قطع کننده اصلی در داخل یا اطراف جعبه یا کنتور قرار خواهد گرفت. 3) قطع کننده اصلی برق هر یک از مدارها را تغذیه می کند و با محدود کردن مقدار برق ورودی از آنها محافظت می کند. اگر یک قطع کننده اصلی در تابلوی خدمات برق شما وجود نداشته باشد، ممکن است در نزدیکی کنتور قرار داشته باشد. بسیار مهم است که آن را پیدا کنید و همه افراد خانواده بدانند که چگونه در مواقع اضطراری، مانند سیل یا نشتی سقف، برق را قطع کنند. 4) بریکر باکس ها هم بر اساس میزان توان (آمپر) آنها و هم تعداد بریکرهایی که برای کار با آنها طراحی شده اند مشخص می شوند. 5) از آنجایی که جریان الکتریکی از نیروگاه ژنراتور شرکت برق، از طریق یک ترانسفورماتور به کنتور و سپس به جعبه خدمات صاحب خانه و سپس از طریق سیم ها به پریزها و کلیدهای مختلف عبور می کند، مکان های زیادی وجود دارد که ممکن است خرابی در سیستم رخ دهد. . این همان چیزی است که عیب یابی را به یک چالش تبدیل می کند. 6) کلیدهای مدار در انواع مختلفی وجود دارند. یک نوع تک قطبی برای تحمل 120 ولت طراحی شده است. یک دوقطب برای تحمل ولتاژ 240 ولت طراحی شده است که معمولاً برای آبگرمکن‌های آب گرم و سایر وسایل سنگین مورد نیاز است. 7) کلیدهای مدار به گونه ای طراحی شده اند که با 80 درصد ظرفیت خود کار کنند. بنابراین، برای برنامه ریزی برای داشتن یک جعبه قطع کننده با آمپر و قطع کننده مدار کافی برای رفع نیازهای برق خانه شما، برقکار شما از فرمول وات تقسیم بر ولت = آمپر برای محاسبه نیاز شما استفاده می کند. 8) حتی اگر برخی از بریکر باکس‌ها در خانه‌های قدیمی‌تر تنها 60 آمپر هستند، حداقل استاندارد اکنون 100 آمپر است. بسیاری از مردم احساس می‌کنند که با 150 راحت‌تر هستند. هزینه جایگزینی بریکر باکس موجود با یک مدل مشابه یا ارتقاء به آن بستگی دارد. شرایطی که برقکار شما در خانه شما با آن مواجه می شود. از آنجایی که جامعه با وسایل الکترونیکی بیشتر و بیشتر به فناوری پاسخ می دهد، برخی از صاحبان خانه متوجه می شوند که نیازهای برق آنها بیشتر از آن چیزی است که جعبه خدمات برقی آنها می تواند با خیال راحت از عهده آن برآید. اگرچه رایانه‌ها نسبت به گذشته برق کمتری مصرف می‌کنند و حتی تلویزیون‌های صفحه‌تخت نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر برق کمتری مصرف می‌کنند، برخی افراد فقط از وسایل برقی، ماشین‌های برقی و غیره بیشتری استفاده می‌کنند. .

توجه: اگر متوجه شدید که خانه شما دارای پنل برق فدرال پاسیفیک است، فوراً با یک برقکار در مورد تعویض آن صحبت کنید. اینها یک خطر آتش سوزی پنهان شناخته شده هستند. پانل های الکتریکی فدرال اقیانوس آرام به عنوان یک خطر آتش سوزی شناخته شده است. اگر یکی از این موارد را دارید، لطفا با یک برقکار خبره تماس بگیرید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.