بهترین دکتر جراحی فیستول و کلینیک تخصصی در تهران
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
علائم بیماری فیستول با تورم و درد شدید اطراف مقعد شروع می شود و در نهایت به ترشح مدام عفونت، خونریزی و مشاهده سوراخ عمیق روی پوست ختم میشود. همه این علائم و یا حتی بخشی از آنها می توانند ترس و نگرانی بیمار نسبت به وضعیت سلامت خود را برانگیزد!

توصیه می کنیم، حتی برای چند هفته هم در درمان تاخیر نکنید! چرا که عفونت با سرعت باور نکردنی به سایر بافت های بدن گسترش می یابد و وارد خون میشود، که این موضوع به شدت خطرناک است. با این حال گرفتن نتیجه مثبت از درمان فیستول علاوه بر زمان مناسب مراجعه به دکتر به عوامل دیگری مثل انتخاب پزشک ماهر و همچنین روش درمان مناسب وابسته است. در ادامه به معرفی دکتر فیستول و نکاتی که باید قبل از انتخاب پزشک فیستول بدانید، می پردازیم.
نگاهی به بیماری فیستول

بیماری فیستول یک مسیر شبیه به یک تونل است که میان دو عضو از بدن ایجاد میشود. فیستول مقعد شایع ترین نوع این بیماری است. در این مورد تونل ایجاد شده بخشی از روده را به پوست اطراف مقعد متصل می کند.
برای درمان فیستول به چه دکتری مراجعه کنیم؟
قبل از هر چیز باید بگوییم، علائم بیماری فیستول را هرچند خفیف، جدی بگیرید و سریعاً برای درمان اقدام کنید. زیرا هر چقدر بیماری دیرتر درمان شود، عفونت آن گسترش یافته و حتی تعداد مسیر های فیستول هم بیشتر میشود. اگر فیستول درمان نشود چه عوارضی دارد؟


اگر چند روز از شروع علائم بیماری گذشته و این احتمال را می دهید که دچار فیستول هستید، می توانید برای تشخیص قطعی از پزشک عمومی، متخصص داخلی یا متخصص گوارش کمک بگیرید. این پزشکان نمی توانند با دارو بیماری شما درمان کنند. پس اگر تشخیص فیستول بدهند، بیمار را به متخصص جراحی ارجاع می دهند.


برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، به جای اینکه به چند دکتر مراجعه کنید تا در آخر متخصص جراح را به شما پیشنهاد دهند. می توانید از ابتدا از جراح عمومی کمک بگیرید. جراحی می تواند به معاینه، تشخیص و درمان بیماری بپردازد و شما را از عوارض جراحی سنتی آگاه کند.


در جدول زیر به تفکیک پزشکان و تخصصان آنها در تشخیص، معاینه و درمان بیماری اشاره کردیم:


تخصص تشخیص و معاینه درمان
عمومی ✓ ✕
داخلی ✓ ✕
گوارش ✓ ✕
جراح ✓ ✓
پوست ✕

بهترین جراح فیستول چه ویژگی هایی دارد؟
اولین قدم برای درمان این بیماری انتخاب یک پزشک حاذق است. این انتخاب شما ارتباطی مستقیم با نتیجه ی درمان دارد. در مواردی مشاهده شده، فیستول با روشهای غیر اصولی جراحی شده که در نتیجه ی آن بیمار با شکایت از بی اختیاری در کنترل مدفوع، عفونت و یا عود مجدد فیستول به ما مراجعه کرده است.


بر اساس تجربه، به شما پیشنهاد می کنیم، هنگام انتخاب متخصص فیستول نکات زیر را مد نظر قرار دهید:


پزشکی را انتخاب کنید که در درجه اول تخصص و در درجه دوم تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. یعنی حتما قبلا به دفعات این بیماری را درمان کرده و نتیجه ی مثبت گرفته است.
اگر این امکان برای شما وجود دارد، از بیمارانی که قبلا توسط این پزشک درمان شده اند، تحقیق کنید.
مطمئن شوید که پزشک بهترین درمان را برای شما انتخاب کرده و به دانش روز در زمینه درمان بیماری ها مسلط است. کار با تجهیزات تخصصی لیزر به این سادگی ها نیست و به تبحر خاصی نیاز دارد.
پزشکی را برای درمان انتخاب کنید، که زمان کافی برای رسیدگی به شما را داشته باشد، اگر قرار باشد، درمان به چند ماه آینده موکول شود، عفونت فیستول در طی این مدت پیشرفت کرده و درمان پیچیده تر خواهد شد. معمولاً بیمارستان ها برای چند ماه آینده وقت جراحی را تعیین می کنند که این موضوع به شدت به ضرر بیمار خواهد بود.
بهتر است درمان لیزری را انتخاب کنید، زیرا برای جراحی سنتی باید چند روز در بیمارستان بستری شوید و درمان با این روش همراه با ریسک بی اختیاری در کنترل مدفوع و عفونت شدید است.
چرا کلینیک دکتر عابدیان را پیشنهاد می کنیم؟
این مجموعه یکی از بهترین کلینیک های لیزر در ایران است که به صورت تخصصی در زمینه درمان بیماریهای نشیمنگاهی مانند فیستول، بواسیر، کیست مویی و شقاق با لیزر فعالیت دارد.
دکتر بیژن عابدیان، پزشک این کلینیک با بیش از 20 سال سابقه در درمان بیماریهای نشیمنگاهی، توانسته هزاران جراحی موفق را در کارنامه کاری خود، به ثبت برساند. از مزایای درمان بیماری فیستول در این مرکز می توانیم به این موارد اشاره کنیم:


این مرکز مشاوران حرفه ای داشته که می تواند پاسخ گوی تمامی سوالات شما باشند.
این کلینیک از کادری مجرب و کارآزموده تشکیل شده است.
مراجعه به این مرکز تخصصی می تواند در زمینه معاینه، تشخیص و درمان بیماری به شما کمک کند.
نوبت دهی سریع یکی از مزیت های این کلینیک محسوب میشود.
استفاده از تجهیزات روز دنیا برای درمان لیزری از مزیت های ویژه ای مرکز است.
این کلینیک بیش از 10 ها مورد جراحی با لیزر را طی هر روز با موفقیت انجام میدهد.
هزینه درمان فیستول در این مرکز مناسب و مطابق با تعرفه های تعیین شده وزارت بهداشت است.
منابع :
https://drabedian.com/

https://jarah.clinic/

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.