هزینه درمان و عمل فیستول با لیزر + مشاوره آنلاین جهت تعیین هزینه
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


فیستول مقعدی یکی از بیماری های نشیمنگاهی است که با ایجاد یک مجرای عفونی، میان دو عضو از مقعد اتصال ایجاد می کند. نکته مهم این است که بیماری فیستول مقعدی فقط از طریق عمل جراحی درمان می شود، زیرا باید عفونت بطور کامل تخلیه شود. همچنین ترمیم مسیر ایجاد شده توسط فیستول فقط از طریق عمل جراحی و لیزر امکانپذیر است. بنابراین یکی از مسائل مهم و اولین سوالی که اکثر بیماران از ما می پرسند درباره هزینه درمان فیستول با لیزر و جراحی است که در ادامه به بررسی آن و موارد مهمی که در تعیین این هزینه تاثیرگذارند می‌پردازیم:

هزینه عمل سایر بیماری های نشیمنگاهی
بیماری های نشیمنگاهی شامل عارضه هایی است که مقعد و نواحی اطراف آن را درگیر می کنند و بعضی از آنها تا حد زیادی کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. بواسیر(هموروئید)، کیست مویی، فیستول و شقاق جزء مهمترین عارضه های نشیمنگاهی هستند. بیماری های ذکر شده در سال های اخیر به سبب تغییر شیوه زندگی افراد جامعه شیوع گسترده را پیدا کرده و همین امر موجب شده پزشکان و مراکز درمانی مختلفی در رابطه با درمان این بیماری فعالیت داشته باشند. ما در مطالب جداگانه به بررسی هزینه درمان سایر بیماری های نشیمنگاهی پرداخته ایم که در صورت نیاز می توانید به آن مراجعه کنید:

هزینه درمان فیستول با لیزر
در حال حاضر درمان فیستول با لیزر بهترین روش درمان این بیماری است، زیرا در این روش اولاً هیچ نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و این خود مخارج را به شدت کاهش می‌دهد.
دوماً عمل سرپایی لیزر فیستول بدون خونریزی و یا احساس درد انجام می شود و از طرفی دیگر لیزر بیماری‌های نشیمنگاهی یک روش قطعی برای درمان این بیماری ها است.
بنابراین با یک بار پرداخت هزینه درمان فیستول با لیزر برای همیشه از شر این عارضه خلاص خواهید شد و به هیچ عنوان دچار عوارض و مشکلات بعد از عمل جراحی نمی‌شوید.
تعیین دقیق هزینه عمل فیستول با لیزر و یا سایر بیماری‌های نشیمنگاهی قبل از معاینه امکان پذیر نیست، زیرا این مبلغ بسته به محل و تعداد مسیرهای فیستول، نوع لیزر، میزان پیشرفت بیماری، مطب یا کلینیکی که به آن مراجعه می کنید، دستمزد دکتر متخصص و… تعیین می شود. پس لازم است برای این منظور شخصاً به دکتر فیستول مراجعه کنید تا پس از معاینات دقیق هزینه لیزر تعیین شود.
چرا هزینه عمل فیستول با لیزر کمتر از جراحی است؟
جراحی بیماری های نشیمنگاهی مثل فیستول در بیمارستان انجام شده و نیازمند این است که بیمار یک روز قبل و حداقل یک روز بعد از عمل جراحی، به جهت دریافت مراقبت های ویژه در بیمارستان حضور داشته باشد که این امر خود هزینه‌های بیشتری را می طلبد.
به خصوص اگر بیمار در بیمارستان خصوصی بستری شود، هزینه عمل فیستول خیلی افزایش می یابد. البته هزینه عمل فیستول هم مشابه روش لیزر بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود:

به طور مثال نوع بیماری و تعداد مسیرهای فیستول، شرایط بیمار، شهر و مرکز درمانی که جراحی در آن انجام می شود، دستمزد جراح، تخصص آن و غیره همگی در تعیین دقیق هزینه تاثیرگذار هستند. از همین روی عنوان کردن هزینه عمل جراحی فیستول بدون معاینه و بطور دقیق مشکلی است.
منبع مقاله
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.